Dłonie alarmują, że z naszym zdrowiem dzieję się coś niedobrego! Sprawdź czy nie miałeś podobnych objawów!

Wielu z nas jak mantrę powtarza, że zdrowie jest najważniejsze, niestety nie każdy bierze sobie tych słów do serca i zaczyna się martwić kiedy widzi, że jest naprawdę bardzo źle! Warto więc obserwować swoje ciało, a szczególnie dłonie, które często jako pierwsze informują, że z naszym zdrowiem dzieje się coś niedobrego!

O tym jak ważną rolę w naszym życiu pełnią dłonie chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Używamy ich do codziennych prostych czynności, w pracy, czy podczas jazdy samochodem. Dłonie często jako pierwsze dają nam sygnały, że z naszym zdrowiem dzieje się coś złego. Warto więc je obserwować i nie bagatelizować objawów o jakich starają się nas zaalarmować. Na co powinniśmy być szczególnie uczuleni, a w głowie powinna zapalić się lampka kontrolna? Jednym z symptomów, że nasz organizm z czymś walczy, bądź ma jakieś niedobory jest nieprzyjemne mrowienie w dłoniach i palcach. Może ono świadczyć o braku witamin z grupy B i witaminy E. Z problemem tym szybko możemy sobie poradzić zmieniając swoją dietę i kupując podstawowe suplementy, które powinny rozwiązać nieprzyjemny problem.

 

ZOBACZ:Tak wyglądał kiedy brał narkotyki! Metamorfoza jaką przeszedł jest niesamowita!

 

 

Kolejnym dość widocznym problemem są niebieskie opuszki palców, jest to jeden z objawów słabego krążenia, bądź niskiego poziomu tlenu we krwi. Warto również zwrócić uwagę na uczucie zdrętwienia w opuszkach palców, jest to jeden z objawów choroby naczyniowo-sercowej. Zdarza się również, że problem ten został wywołany w wyniku ucisku na nerw. Nieprzyjemną dolegliwością jest również drżenie rąk, które może być objawem nadmiernego stresu, bądź zbyt częstego spożywania kawy. Warto również nie bagatelizować problemu jakim są opuchnięte palce. To efekt zbyt nadmiernej ilość soli w naszej diecie, przesalania potraw. Problem minie jeśli będziemy starali się ją ograniczać do minimum. Wielu ludzi narzeka również na nadmierną potliwość dłoni, która jest efektem nadczynności tarczycy.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Kapnęła się i ZMIENIŁA IMIĘ dziecku. Brzmiało jak “GENITALIA”!Komentarze