Do telewizji powraca KULTOWY serial! Fani skaczą pod sufit!

Do telewizji powraca kultowy serial! Kiedyś oglądały go miliony Polaków! Fani skaczą z radości!

Chodzi o „Modę na sukces”. Serial pojawi się w nowej telewizji Antena TV (roboczo Silver TV), która będzie dostępna za darmo w naziemnej telewizji cyfrowej.

Zobacz także: Orlen NIE PRZEJMIE lokalnych gazet?! SZOKUJĄCA decyzja!

Serial „Moda na sukces” powróci do telewizji po długiej przewie. Najpierw był pokazywany w TVP1, a później w Nowa TV. Obecnie odcinki są dostępne w player.pl.

– Kanał będzie miał charakter wyspecjalizowany, przeznaczony dla osób powyżej 50 roku życia. KRRiT wzięła pod uwagę, że na rynku telewizji naziemnej brakuje takiej oferty. Program zapewni nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia – podała Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Stacja już nadaje testowo, a oficjalnie ma ruszyć w maju. Za sprzedaż reklam w kanale odpowiada Biuro Reklamy TVP. Właśnie w prezentacji tego biura znalazła się informacja o „Modzie na sukces”.

Zobacz także: Ida Nowakowska ma NOWĄ pracę! Co dalej z TVP?

Na razie nie wiadomo, które odcinki pokaże Antena TV. Czy to będą pierwsze epizody, a może te najnowsze?

„Moda na sukces” („The Bold and the Beautiful”) to amerykańska opera mydlana, emitowana w CBS od 23 marca 1987. Serial opowiada o losach rodziny Forresterów.

Fot. screen YT

Źródło: wsieci24.pl

Komentarze