„Dobre GENY przekazane”! Agata Rubik z MAMĄ wyglądają jak SIOSTRY!

Agata Rubik w ostatnią niedzielę udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją mamą! Będziecie zaskoczeni!

Agata Rubik została żoną Piotra Rubika i jest od swojego męża starsza o 19 lat. Para jednak udowodniła, że wiek nie stanowi żadnej przeszkody w przypadku prawdziwej miłości. Takie uczucie łączy piękną modelkę ze znanym kompozytorem. Kompozytor poznał Agatę podczas przygotowań do wyborów Miss w 2005 r. Para wzięła ślub w 2008 r.

 

Dla wielu stanowią autorytet oraz podziw do naśladowania! Małżeństwo wspólnie wychowuje dwie córeczki: Helenkę oraz Alicję.

W ostatnim czasie Agata Rubik udowodniła, że jest bardzo podobna do swojej mamy. Na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie widzimy nie tylko zadziwiającą podobiznę, ale także zaskakująco młodo wyglądającą mamę Agaty. Internauci są zaskoczeni i komentują, że kobiety wyglądają dosłownie jak siostry, a nie jak mama z córką.

 

„Mam piękną Mamę to się nią pochwalę!:) Przed nami spokojna, rodzinna niedziela. Tego samego Wam życzymy”! –napisała pod zdjęciem Agata.

 

W komenatrzach pod zdjęciem czytamy:

 

„Nie daleko padło jabłko od jabłoni 🤩 pięknie kobietki z Was”❤️

„Bardzo podobne. Śliczne obie” 😍💗

„Dobre geny przekazane….piękne kobiety”🌝

 

Jeden z instagramowiczów wprost zapytał, ile lat ma mama Agaty, a wtedy modelka przyznała, że 57. Naprawdę trudno w to uwierzyć! Czy wy także jesteście zaskoczeni?

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Każdy ma TO w kuchni! Zrobisz z tego pyszny obiad za BEZCEN!

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze