Fani MARTWIĄ SIĘ o DODĘ! Czy gwiazda jest ZBYT CHUDA? Co dzieje się z piosenkarką?!

Doda spędza urlop w Monako. Przy okazji chwali się super szczupłą sylwetką. Jednak jej fani martwią się o gwiazdę. Czy piosenkarka nie za bardzo schudła?

Gwiazda w bikini

Doda poleciała do Monako promować swój film Dziewczyny z Dubaju. Podczas tego wydarzenie gwiazda pokazała się w wielu kusych i ekstrawaganckich kreacjach. Teraz Doda odpoczywa w Monako. Ze swoimi fanami dzieli się zdjęciami z luksusowego pobytu i wypoczynku. Na fotografiach pozuje w pięknych kreacjach, skąpych strojach i przy bajecznie drogich autach. Przy okazji, gdzie tylko może eksponuje swoją bardzo szczupłą sylwetką. Doda zapozowała też w wężowym bikini. Na zdjęciu gwiazda łapie promienie słońca. Pokazuje umięśniony brzuch i okazały biust. I właśnie to zdjęcie zaniepokoiło jej fanów. Piosenkarka napisała:

Pomyślałam, że będę za tym tęsknić, ale potem wylądowałam w Warszawie w 35 stopniach i to samo miałam na swoim tarasie…tylko tuje zamiast palmy.

https://www.instagram.com/p/CRCLivTB5yj/

Zbyt szczupła?

Doda od wielu już lat dba o swoją formę i sylwetkę. Pasję do sportu i zdrowego odżywiania wyniosła z domu rodzinnego. Jej tata jest sztangistą. Przed laty trenowała lekkoatletykę. Nadal ćwiczenia odgrywają dużą rolę w jej życiu. Doda stawia na zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. Jednak zdjęcie, na którym pozuje w bikini, zmartwiło fanów. Jej wielbiciele zaniepokoili się wyglądem piosenkarki. Czy Doda nie jest zbyt wychudzona? Fani przejmują się stanem zdrowia gwiazdy. Niektórzy pytali swoją idolkę:

Dorota, Ty coś jesz?

Pod zdjęciem piosenkarki fani wymieniali się spostrzeżeniami, że figura gwiazdy jest już zbyt szczupła. Zastanawiali się czy to stres związany z rozwodem tak wpłynął na wygląd Dody. Na razie piosenkarka nie odniosła się do tych dywagacji.

Facebook/Doda

Źródło: Instagram/Doda

Zdjęcia: Instagram/Doda; Facebook/DodaKomentarze