DODA zawiesza karierę po to, żeby…

Na polskiej scenie Doda obecna jest już 20 lat.

Jednak Doda na koniec marca 2020 r. zapowiedziała zawieszenie swojej kariery muzycznej. Zajmie się zupełnie nowym projektem.

Zaproszenie na casting

Kilka dni temu Doda w swoich social mediach zaprosiła na casting do filmu. Konkretnie chodzi o ekranizację książki „Dziewczyny z Dubaju” autorstwa Piotra Krysiaka. Tematem Doda interesowała się już niemal dwa lata temu. Mówiła wtedy:

„Dzięki Bogu, trochę już jestem w show-biznesie, więc znam bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. Będę miała informacje z pierwszej ręki „

Teraz plany stały się faktem i Doda zapraszała na przesłuchania:

„casting do „dziewczyn z Dubaju” 20 lutego od godziny 13.30 do 20.30 studio Tanka ul. Chełmska 19/21 Warszawa”

Dlaczego to Doda szuka dziewczyn z Dubaju?

Fakt, że to właśnie piosenkarka prowadzi casting może być zaskakujący. Jest jednak na to wyjaśnienie. Otóż Doda postanowiła zostać producentką filmową. Jej mąż Emil Stępień od lat funkcjonuje w branży filmowej i teraz dołącza do niego żona.

Reżyserem „Dziewczyn z Dubaju” będzie Maria Sadowska, która obecnie wypoczywa na Dominikanie>>>Zobacz TUTAJ

Z kolei scenariusz napisał Mitja Okorn (Listy do M, Planeta Singli). Tak więc skład producencki – reżyserski wygląda ciekawie. Jedna z fanek tak napisała o współpracy Dody i Sadowskiej:

„I dlatego, że to są dwie babki z jajami to będzie dobry film🤩”

Kim są Dziewczyny z Dubaju?

Jak czytamy w opisie książki, która będzie teraz ekranizowana, dziewczyny z Dubaju były to kobiety, które -mówiąc wprost-  sprzedawały się za duże pieniądze:

„Cały świat należał do nich. Luksusowe jachty, najdroższe hotele, popularne plaże w Dubaju, Cannes czy Saint Tropez. Kolorowe drinki, narkotyki i seks. Tak wyglądało życie ekskluzywnych prostytutek z Polski. Były wśród nich modelki, celebrytki, finalistki konkursów piękności, artystki.
Podczas dwumiesięcznego seks-wyjazdu potrafiły zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych.
To nie jest powieść o miłości. To książka o brudnym świecie ekskluzywnego seksu, narkotyków i bardzo dużych pieniędzy.”

Oczekiwania Dody

A kogo szuka debiutująca producentka? Ponoć główne role w ekranizacji „Dziewczyn z Dubaju” są już obsadzone. Jednak Doda daje też możliwość zgrania w filmie młodym talentom. Szansę miały panie w wieku do 35 lat, seksowne i z poczuciem humoru.

Na razie wokalistka, a może już raczej producentka zamieściła zdjęcie ze studia castingowego. Nie zdradziła jednak wyniku wczorajszych przesłuchań.

POLECAMY: Od roku NIE pije WODY! Zobacz JAK wygląda 35-letnia SOPHIE! (FOTO)

https://www.instagram.com/p/B8yo2Bih7Jb/Komentarze