Doda nie pozwala na TAKIE komentarze! Bezcenna riposta wokalistki!

Doda chętnie nawiązuje dialog ze swoimi fanami, choć nie zawsze wszystko idzie po jej myśli. Niektóre komentarze pod jej postami są typowo hejterskie.

Bez względu na to, czy ktoś jest gwiazdą, czy nie – słyszy różne komentarze na swój temat. Czasem są to słuszne uwagi, często jednak – mowa nienawiści. Czyli nieuzasadniona krytyka, dezaprobata czy poniżanie.

Z takim hejtem spotyka się na przykład Julia Wróblewska, która jakiś czas temu przyznała, że leczy się na depresję i bierze psychotropy. Aktorka często spotyka się z hejtem i niestety nie potrafi odpowiednio na niego zareagować.

 

Zobacz: Julka Wróblewska pochwaliła się chłopakiem! Niestety…

 

Tymczasem Doda nie ma takiego problemu. Bo co zrobić, gdy wokalistka zamieszcza swoje zdjęcie na którym wygląda bardzo niewinnie i naturalnie. Ma tzw. make up, no make up – czyli makijaż, którego nie widać. Ubrana jest z białą bluzeczkę w koronką.

A pod tym zdjęciem użytkowniczka iganova50 pisze:

 

Jak z pospolitego lachona mozna zmienic wizerunek na naturalny. To sie praktycznie w przyrodzie nie zdarza. Brawo!

 

Internauci od razu sprowadzili „igę” na ziemię:

 

pat_ryk_sta: pisząc taki komentarz sama udowodniłaś, że brak Ci elementarnych zasad dobrego wychowania. To nie był komplement więc teraz się nie tłumacz. Kobieta tak się nie odzywa do kobiety 🤦‍♂️

 

patriciablake01: skoro ani nie lubisz Dody ani jej twórczości to co tutaj robisz? Głupota ludzka nie zna granic. 🤣

 

amnezjaa_a: A nawet jakby taka była to co ci do tego ? Krzywdę ci robi ? Ludzie zacznijcie patrzeć na siebie potem na innych .. znalazła się świętojebliwa. Doda i tak ma w dupie to co kto o niej myśli i dobrze 👍😊

 

Natomiast sama Doda zamieściła bezcenną ripostę:

 

dodaqueen:
@iganova50 ciesze się ,że doceniasz własną metamorfozę.

 

Jak widać wokalistka po prostu odbiła piłeczkę. Brawo!

 

Zobacz też: Andrzej Piaseczny zdradził, na KOGO zagłosuje w wyborach prezydenckich!

 

 

fot. https://www.instagram.com/dodaqueen/

 Komentarze