Dżaga zaskakuje. Doda będzie… moralizatorką!

Dżaga to slangowe określenie na seksowną dziewczynę.

W 2004 roku zespół Virgin wydał singiel pt. Dżaga, a sama Doda stała się synonimem tego określenia. Z pewnością dlatego, że wokalistka lubi nosić odważne kreacje, a jej wygląd często wzbudzał kontrowersje.

I choć minęło już 16 lat od premiery Dżagi, to i teraz Dodzie zdarza się prowokować >>>Zobacz: Doda pokazała się w seksownym body! Zapomniała o TYM szczególe! (FOTO)

 

Mimo to Doda postanowiła strzec moralności Polek i Polaków. W jaki sposób?

Stanie się to dzięki nowemu zajęciu, jakie ma wokalistka, czyli produkowaniu filmów. Swoje postanowienie Doda obwieściła przy okazji podania obsady do Dziewczyn z Dubaju. Piosenkarka-producentka poinformowała, że 16 czerwca startują zdjęcia do filmu:

 

Startują zdjęcia do filmu „Dziewczyny z Dubaju” produkowanego przez Dorotę Rabczewską-Stępień i Emila Stępnia w reżyserii Marii Sadowskiej – autorki hitu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.
W gwiazdorskiej obsadzie filmu: Katarzyna Figura, Jan Englert i Beata Ścibak-Englert, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski.

 

Doda zachwala też swoją produkcję:

 

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. (…)

Niespotykanego rozmachu i realizmu dodadzą zdjęcia, które będą kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach: w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju.

 

Doda z reżyserką Marią Sadowską – https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

W końcu Dżaga zdradza, że planuje być moralizatorką!

 

Moją misją jest robienie filmów z morałem. Zadaniem „Dubajek” jest, by młode dziewczyny poczuły dumę i satysfakcję ze swoich ambicji, ciężkiej pracy i niechodzenia na skróty. Aby sztuczny blichtr niektórych celebrytek nie był wzorem do naśladowania i powodem do zazdrości. W tej historii za każdą kupioną firmową torebką kryje się sprzedaż moralności i siebie.

Nie zapomniałam jednak o drugiej stronie medalu. Film pokaże również hipokryzję klientów z Polski, którzy do dnia dzisiejszego cieszą się z nienagannego medialnego wizerunku mężów i ojców. Ups.

 

Wokalistka obecna jest w show biznesie już od 1998 roku, kiedy to zaczęła występować w Teatrze Buffo. Z pewnością miała okazję zobaczyć gwiazdorski świat „od kuchni”. Bardzo dobrze, więc że zamierza ostrzec inne młode dziewczęta, czy kobiety przed zrobieniem fałszywego kroku.

Być może dla wielu osób Dżaga-moralistka będzie bardziej przekonywująca niż… ksiądz.

 

Premiera filmu Dziewczyny z Dubaju zaplanowana jest na ‪22 stycznia 2021‬ r.

 

Zobacz też: Bond sprzedaje swoją francuską rezydencję! Ile kosztuje to cudeńko? (FOTO)

 

fot. fot. youtube/VirginVEVOKomentarze