Doda nie znosi spać ze swoim mężem! Ale to nie wszystko!

Piosenkarka ujawnia w swoich mediach społecznościowych rzeczy, których nie znosi robić. Na samej górze długiej listy, jest spanie ze swoim małżonkiem. Poza tym nienawidzi śniadania do łóżka i kilku innych rzeczy, które są całkiem miłe dla przeciętnego człowieka.

Co na to mąż?

Doda jest żoną Emila Stępnia od trzech lat. Jednak piosenkarka niezby często dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak uchyliła rąbka tajemnicy. Zdradziła w swoich mediach społecznościowych kilka rzeczy czy też czynności, których serdecznie nie znosi robić. Wyznała, że nie znosi spać w jednym łóżku ze swoim mężem Emilem. Doda ceni sobie samodzielny wypoczynek. Chce się po prostu porządnie wyspać. Piosenkarka wyjaśnia:

Nienawidzę spać z kimś w łóżku. Nienawidzę tego. Nie znam wiele osób, które podzielają moje zdanie. Dla mnie to jest nie do przejścia, żebym ja miała spać z kimś. Ja po prostu się nie wysypiam. Tragedia. Kocham spać sama. Kocham swoje łóżko, swoje miejsce, swoją kołdrę”

Doda podkreśliła, że spanie samej jest dla niej jedyną szansą na wyspanie się i regeneracje. Piosenkarka potrzebuje codziennie dziewięć godzin snu. Inaczej źle się czuje.

Okropne śniadanie do łóżka

Doda nie znosi też śniadań podawanych do łóżka, a także pierogów w jakiejkolwiek wersji smakowej. Ponadto nie lubi licówek na zębach, zabiegów medycyny estetycznej i mediów społecznościowych. Tego po prostu chyba nikt się nie spodziewał, prawda?

źródło: fakt.pl

zdjęcie: Doda/FacebookKomentarze