Doda ODMÓWIŁA fanom! Nie chciała zrobić z nimi TEGO!

Doda jest polską piosenkarką, która słynie ze skandali i szokujących zdjęć. Także tym razem pokazała, że lubi budzić kontrowersje, ale z innego powodu. 

Dorota Rabczewska, znana wszystkim bardziej jako Doda, ma 36 lat i wciąż uwielbia skandale. Często przed koncertami wstawia  zdjęcie topless na swoje konto na Instagramie.

 

Na jej Instagramowym profilu można zobaczyć wiele zdjęć bez stanika czy w samej bieliźnie lub innym prowokującym stroju. Tym razem wywołała oburzenie wśród fanów, ale z innego powodu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Poruszająca scena na pogrzebie Królikowskiego! Lucy z „Rancza” TAK pożegnała Kusego

 

Dorota Rabczewska zdecydowała na zmianę w relacjach ze swoimi fanami. Nie będzie już robić z nimi zdjęć! W wywiadzie wyznała, że planuje zrobić sobie przerwę od występowania na koncertach i odpocząć.

 

Kochani, marzec to OSTATNI MIESIĄC moich koncertów przed przerwą w karierze. Kiedy wrócę, nie wiem

 

– napisała kilka dni temu na Instagramie.

 

 

Doda miała wieloletni zwyczaj robienia z fanami zdjęć po koncercie. Zdecydowała się z tego jednak zrezygnować w obecnym czasie. Dlaczego teraz? Odpowiedź padła w komentarzach.

 

„W związku z tym, że szaleje koronawirus, nadal będziesz robić zdjęcia po koncertach?”

 

– zapytał jeden z fanów.

 

 „Nie”

 

-odpowiedziała gwiazda.

 

Fani zareagowali na to ambiwalentnie. Z jednej strony rozumieją decyzję piosenkarki, ale z drugiej żałują, że nie zrobią sobie z nią zdjęcia.

 

 

Źródło: fakt.pl / foto Instagram.com

Komentarze