Doda pochwaliła się zdjęciem z łóżka! Leży z…

Doda zaskoczyła fanów. Wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym leży na łóżku! Towarzyszy jej… Internauci byli w siódmym niebie!

Piosenkarka leży na łóżku z… kotem. Widać, że bardzo lubi zwierzęta. Wtula się do swojego pupila. Jest ubrana w różową piżamę.

Zobacz także: W sklepach sprzedawano śmiertelnie niebezpieczne masło! Sprawdź, czy je kupiłeś!

– Nigdy nie polubiłabym, tym bardziej nie pokochałabym osoby, która nie troszczy się o zwierzęta. To jedna z 5 najważniejszych kwestii doboru ludzi, którymi się otaczam – napisała.

Na zdjęciu ma zamknięte oczy. Jest zrelaksowana. Obecność kota działa na Dodę niesamowicie kojąco. W tle widzimy sypialnię.

Trzeba przyznać, że słowa Dody są niezwykle ważne. Jej fani byli zachwyceni tym, co napisała ich idolka.

Co na to internauci?

Z pewnością jest to bardzo ważne, gdyż jeśli ktoś kocha zwierzęta to jest wrażliwy i uchodzi za dobrego, aczkolwiek bywają wyjątki 😉 Jakie są 4 pozostałe kwestie, jeśli to nie tajemnica?

To Twój Kotek? też mam rudego ❤️

Popieram mocno słowa Doroty!

Chciałbym być na miejscu tego kicia😍😍💙

kochamy Cię, jesteś cudna w środku,jak i na zewnątrz 💓

zwierzęta to są istoty przy których można ukoić nerwy i całe zło❤❤❤

Fot. Instagram

Doda jest piosenkarką. We wrześniu 2005 roku Virgin, w którym występowała, zagrał podczas Sopot Festival 2005. To właśnie na tym festiwalu zespół został nagrodzony Słowikiem Publiczności za wykonanie piosenki „Znak pokoju”, a także za interpretację utworu „O mnie się nie martw” Kasi Sobczyk. Obecnie Doda występuje solo. W 2018 ruszyła z pracami nad trzecim solowym albumem, który nagrała w hołdzie swojej zmarłej babci.

Zobacz także: Wodzianka Wojewódzkiego w stroju Czerwonego Kapturka! Gorące foto!

Fot. Instagram

Komentarze