Doda pokazała wyćwiczone NOGI! Zrobiła „szpagat” na krześle!

Doda zszokowała fanów! Na najnowszej fotce pokazuje swoje mega wyćwiczone nogi! Zrobiła „szpagat” na krześle!

Zdjęcie jest czarno-białe. Piosenkarka jest ubrana w koszulę. Siedzi na krześle, robiąc „szpagat”. Fani kompletnie oszaleli na punkcie tej fotki!

– Na dobranoc😘 marzenia na dobry sen😻Najbardziej nie mogę doczekać się właśnie tej części doby, uwielbiam ją od dziecka… Czyli ten moment kiedy kładziemy się do łóżka i zanim zaśniemy zatapiamy się w swoich myślach. Nie wiem jak wy, ale ja mam tak wielką wyobraźnię, że wizualizuje sobie tak wspaniałe rzeczy, które są tak realne, że potrafię spędzić długie godziny w tej krainie marzeń kreując to, co chce. Trochę jak powrót do czytania wciągającej książki, z taką tylko różnicą, że ta się nie zmaterializuje 😉💜potrafię też kontrolować sny (wszystkie pamiętam), ale to opowiem Wam przy okazji innej dobranocki… – napisała.

Wyznanie Dody poruszyło fanów! Piosenkarka słynnie z odważnych komentarzy i szokowania publiczności. Tymczasem okazuje się, że jest niezwykle wrażliwa!

Jedno jest pewne. Doda potrafi zaskakiwać!

Zobacz także: Patricia Kazadi jako czerwony wamp! Fani tylko na TO czekali!

Co napisali fani?

Koniecznie musisz opowiedzieć o kontrolowaniu snów! 😍 Sama też potrafię to robić i w moim przypadku przyszło to naturalnie nie musiałam się tego uczyć. Chętnie posłucham o tym z perspektywy innej osoby 😄 Czasami aż żal się budzić z tych snów

Też pamiętam wszystkie swoje sny i od 10 lat zapisuje te najciekawsze 😁 Uwielbiam zasypiać, śnić i kontrolować to, co się w nich dzieje 🔥😈 Pamiętam wszystko tak dokładnie, zapachy, smak

Piękne 💫

Dosyć często przed snem… uciekając w marzenia… uciekając do tego raju…

Też tak mam przed snem 💗

Fot. Instagram

Doda jest piosenkarką. We wrześniu 2005 roku Virgin, w którym występowała, zagrał podczas Sopot Festival 2005. To właśnie na tym festiwalu zespół został nagrodzony Słowikiem Publiczności za wykonanie piosenki „Znak pokoju”, a także za interpretację utworu „O mnie się nie martw” Kasi Sobczyk. Obecnie Doda występuje solo. W 2018 ruszyła z pracami nad trzecim solowym albumem, który nagrała w hołdzie swojej zmarłej babci.

Zobacz także: Cleo pokazała choinkę! TAKIEGO drzewka nie ma NIKT inny!

Fot. Instagram, PixabayKomentarze