Doda PRZERAŻONA! Chodzi o…

Dorota Rabczewska-Stępień znana bardziej jako Doda lubi wypowiadać się na tematy społeczne i ważne w mediach społecznych. Teraz wyraziła swoje przerażenie. Chodzi o…

 

Doda jest już w show biznesie ponad 20 lat. Ma na swoim koncie wiele hitów, miliony wyświetleń na YouTube oraz tysiące zagranych koncertów. Piosenkarka zajmuje się teraz także produkcją filmów. Po śmierci prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza zorganizowała koncert „Artyści przeciw nienawiści”, w którym wzięło udział wielu znanych artystów polskiej sceny muzycznej. Niedawno Doda ogłosiła także, że robi sobie przerwę od kariery.

 

Piosenkarka bardzo często wypowiada się na różne ważne dla opinii publicznej tematy. Podczas jednego z koncertów w Białymstoku wystąpiła w tęczowej pelerynie, by wesprzeć środowiska LGBT.

 

Dziś premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że z powodu rozprzestrzeniającego się w bardzo szybkim tempie koronawirusa na dwa tygodnie zamknięte zostaną szkoły, uczelnie, kina i teatry.

 

Wypowiedź premiera od razu postanowiła skomentować Doda.

 

Kluby i dyskoteki pozostają otwarte. I będą skupiać wszystkich tych, którzy nie pójdą do kin, teatrów, szkół, uniwersytetów. Jak to możliwe, że działać będą miejsca gdzie wirus rozprzestrzenia się najszybciej. Jak to możliwe, że tak ważna kwestia umknęła politykom? Co sądzicie?

-napisała na swoim Instagramie Doda zapraszając przy okazji do dyskusji wszystkich użytkowników.

 

 

Co sądzicie na temat wypowiedzi Dody? Myślicie, że ma rację?

 

Źródło: Instagram.com/Dodaqueen

Foto: zrzut ekranu/YouTube

Komentarze