Doda wrzuciła stare zdjęcie. Pozuje na nim z…

Doda wpadła w refleksyjny nastrój i opublikowała w sieci archiwalne zdjęcie. Piosenkarka wspomina ważne wydarzenie ze swojego życia. Na fotografii trzyma w ręku…

Dokładnie piętnaście lat temu Doda otrzymała prestiżowego Słowika Publiczności. To było pierwsze tak istotne wyróżnienie w karierze piosenkarki.

– Dziś ważna rocznica!! 15 lat temu dostałam dzięki Wam PIERWSZĄ NAGRODĘ MUZYCZNĄ😁💜słowika publiczności w Sopocie 2005. Do tej pory otrzymałam ponad 100 nagród – wszystkie dzięki fanom, żadnej od Jury. jak myślicie o czym to świadczy?😊 ps: Z Całego serca jeszcze raz Wam dziękuję‼️ Ta nagroda otworzyła mi drzwi do „moich 5 min”, które trwają do dziś😚😚😚 – napisała.

Doda zwróciła też uwagę na swój wygląd. Moda sprzed piętnastu lat była nieco inna niż dziś.

– Na zdjęciu mam 21 lat i spuszczam zasłonę milczenia na mój perłowy make-up😂🙌🏼 oraz cyrkoniowy tips… i fakt, że  zasnęłam w solarium🤷🏼‍♀️ – dodała.

Fani byli pod wrażeniem zdjęcia z przeszłości swojej idolki. Pojawiły się bardzo długie i szczere wyznania.

Doda nie płacz nad cyrkoniami ani solarium. Fakt jest taki że na to wtedy była moda. Tak wyglądały te czasy i każda babeczka podobnie się opalała, no… Może cyrkonii miała mniej bo jeden kosztował wtedy dychę… Większość lasek opalała się na heban… To były piękne czasy. Nie ma co żałować że kiedyś modne były dzwony nawet dla facetów czy długie włosy i baczki które teraz są passe.

Kiedyś Cię nienawidziłam! Raz poszłam na Twój koncert i kurcze zobaczyłam Cię na żywo sobie myślę pfff… ciekawe co blondyna pokaże! I tu nagle szok świetny koncert super wokalistka głos tęgi byłam pod wrażeniem. Zaczęłam Cię obserwować i dopiero dostrzegłam że jesteś mega inteligentna szczera prawdziwa masz mega osobowość! No konkretna silna kobieta… Miałam Cię za dziwolonga i do dziś mi za to wstyd 🙁 szacun za bycie sobą lubię Cię za prawdziwość ❤️ zresztą mamy pewne cechy wspólne 😁 uparcie dążyć do prawdy za wszelką cenę. Ufff ale się spisałam nigdy nie pisze kom ale ale napisałam przez to jak bardzo można się mylić w ocenie ludzi. Noo to pozdro.

Wierni fani piosenkarki są z nią od lat. Dla nich Doda jest niezmiennie ikoną stylu i muzyki. Uwielbiają ją bez względu na wszystko.

Pierwszy raz widziałam Cię na żywo w Mrągowie na koncercie z zespołem Virgin. Na scenę weszła malutka, niska kobietka, a jak zaśpiewałaś to miałam ciary. Uwielbiam Cię w rockowych wykonaniach. Masz super mocny głos i mocny charakter, ale dobre i wielkie serce. Szkoda, że ludzie nie widzą Cię prawdziwej, tylko w taki zakłamany sposób, jak pokazują Cię media. Zdecydowanie jestem Twoją fanką od momentu, kiedy pojawiłaś się w Barze i swoim temperamentem i intelektem wybijałaś się ponad tę polską szarość. Gratuluję nagród. Te od publiczności są szczere, dlatego tak ważne. SZACUNEK.

15 lat temu mając 15 lat komplementowało się koleżanki że są podobne do „Dody” na dyskotece szkolnej i tańczyło się wolniaki do Mam tylko Ciebie!!! Zawsze TOP 👌🏿

Tips, solarium to nic w porównaniu do tego warkocza z frotka 😅 który nijak się ma do satynowej sukni, ale wiadomo królowa to królowa 💁🏼‍♀️

Trzeba przyznać, że Doda ma ogromne grono fanów, którzy z radością komentują każde jej zdjęcie.

Fot. Instagram

We wrześniu 2005 roku Virgin, w którym występowała Doda, zagrał podczas Sopot Festival 2005. To właśnie na tym festiwalu zespół został nagrodzony Słowikiem Publiczności za wykonanie piosenki „Znak pokoju”, a także za interpretację utworu „O mnie się nie martw” Kasi Sobczyk.

Zobacz także: Doda kusi z krzakiem między nogami! GORĄCA fotka

Fot. InstagramKomentarze