Doda WYJEŻDŻA za granicę, żeby RATOWAĆ zdrowie! Co jej dolega?

Doda podjęła decyzję o wyprowadzce za granicę. Artystka nie tylko chce odpocząć od zgiełku sławy, ale też podreperować swoje zdrowie. Co dolega piosenkarce?

Doda jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. W przyszłym roku, piosenkarka zamierza zaskoczyć swoich fanów kilkoma nowymi projektami. Zanim to się jednak stanie, gwiazda zamierza wyprowadzić się na jakiś czas za granicę, a konkretnie w ciepłe kraje. Artystka nie tylko chce odpocząć tam od zgiełku sławy, ale też podreperować swoje podupadające zdrowie. Co takiego dolega piosenkarce?

Jeśli chodzi o moją przeprowadzkę, to jest to w sferze pragnień i celów. I wierzę, że to się spełni – opowiedziała „Super Expressowi” Doda o swoich planach.

Chce podreperować zdrowie

Doda jest przekonana, że pobyt w ciepłych krajach korzystnie wpłynie na jej zdrowie. Gwiazda od dawna walczy z bólem kręgosłupa. Gdy znajduje się w ciepłych krajach, w których niemal codziennie świeci słońce, czuje się o wiele lepiej i nic ją tam nie boli. Nic dziwnego, że artystka postanowiła wyprowadzić się na jakiś czas za granicę,

Każdy, kto ma schorzenia takie jak ja, wie, że pogoda, jaką mamy teraz, to najgorszy okres w roku ze względu na dyskomfort i bóle reumatyczne. I to nie jest miłe. Wysoka temperatura, słońce, które rozgrzewa kości, to coś ratującego i uśmierzającego ewentualny ból. Ale ja, tak szczerze mówiąc, już się do tego bólu przyzwyczaiłam. Zwłaszcza, że dużo ćwiczę, zdrowo się odżywiam – powiedziała tabloidowi Doda.

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram/DodaKomentarze