Doda z dzieckiem na rękach! O co chodzi?

Doda zaskoczyła fanów. Na najnowszych zdjęciach pozuje z dzieckiem na rękach. O co chodzi? Czyżby rodzina Dody się powiększyła?

Na fotografiach piosenkarka jest uśmiechnięta. Trzyma na rękach malutkie dziecko. Doda jest ubrana na czarno. Ma czapkę z daszkiem, kokardę we włosach, luźną bluzę i skórzane spodnie. Całość stylizacji uzupełniają buty na grubym obcasie.

Okazuje się, że to dziecko znajomej Dody.

– Witaj na świecie Lana. Twoja mama to prawdziwa artystka, więc czeka Cię kolorowe i piękne dzieciństwo 💜 @kujawa.patrycja_designer – napisała.

Lena ma ubranko w różowym kolorze ze wzorem w serduszka i z Myszką Miki.

Trzeba przyznać, że piosenkarka pięknie wygląda z małym dzieckiem. Fani byli zachwyceni.

Co napisali internauci?

Ten uśmiech mówi „Ale piękne stworzenie, ale na szczęście to nie moje” 😀 uwielbiam dzieci, byleby nie były moje 😛

Ile ciepła w Twoim spojrzeniu na tych zdjęciach ❤️❤️❤️

Pasuje Ci za 1,2,3 😂😂

Dziecko to nie apaszka, aby komuś pasowało lub nie. Macierzyństwo się czuje lub nie. To bardzo indywidualna sprawa i nie należy tutaj roztrząsać czy ktoś powinien posiadać potomstwo czy też nie. Komentarze typu pasuje Ci dzidzia są bardzo nie na miejscu delikatnie mówiąc.

Fajną ma tą ciocie Lana! ♥️

Fot. Instagram

Doda jest piosenkarką. We wrześniu 2005 roku Virgin, w którym występowała, zagrał podczas Sopot Festival 2005. To właśnie na tym festiwalu zespół został nagrodzony Słowikiem Publiczności za wykonanie piosenki „Znak pokoju”, a także za interpretację utworu „O mnie się nie martw” Kasi Sobczyk. Obecnie Doda występuje solo. W 2018 ruszyła z pracami nad trzecim solowym albumem, który nagrała w hołdzie swojej zmarłej babci.

Zobacz także: Co tu się dzieje? Sylwia Madeńska chce włożyć do ust ogromnego…

Fot. InstagramKomentarze