Doda zaskoczyła fanów: Co??? Zmiotło mnie z planszy😍 (VIDEO)

Doda zyskuje coraz większe uznanie internautów.

Jeszcze kilka lat temu Doda przez wiele osób uważana była za typową „blondynkę”. I to pomimo wysokiego ilorazu inteligencji, którym nieraz się chwaliła.

Niedawno piosenkarka zwróciła uwagę internautów na sprawy związane z koronawirusem. Bo podobnie jak Edyta Górniak, Doda jest sceptyczna jeśli chodzi o faktycznie zagrożenie Covid-19.

Ponadto piosenkarka prowadzi życzliwy dialog ze swoimi fanami. Widać, że dla Dody instagram to nie tylko miejsce, gdzie ona ma błyszczeć, ale też forum, gdzie komunikuje się z internautami. Często odpisuje na komentarze i nie raz daje bardzo zabawne riposty.

 

Teraz Doda zaskoczyła obserwujących na instagramie. Piosenkarka zawiesiła karierę muzyczną, by zająć się produkcją filmu Dziewczyny z Dubaju. I faktycznie w maju rozpoczęła pracę nad filmem.

Teraz jednak fanów Dody spotkała miła, muzyczna niespodzianka. Otóż Doda zamieściła na swoim profilu wyjątkowe nagranie piosenki pt. Znak pokoju, tym razem w wersji „z pokoju”.

Utwór został nagrany w domu, także muzycy z Łódzkiej Orkiestry Filmowej grali we własnych domach. Wszystkie filmiki zostały zmontowane, tworząc interesującą całość.

W 2005 roku Znak Pokoju brzmiał tak:

 

 

Obecnie głos Dody jest nieco głębszy i lepiej ustawiony. Fani byli zachwyceni tą nową wersją „na kwarantannie” (nagranie poniżej):

 

Pięknie ❤️Brawa Wielkie Dla Wszystkich .Cudownie się słucha❤️😍♥️♥️♥️♥️

 

Pięknie. Aż lecą mi łzy…❤️❤️

 

Taaaak !!!! Miałam dreszcze !!!! Dziękuje za przypomnienie jak świat a przede wszystkim ludzie są zli !!!! Czas w samo sedno !!!! ❤️🖤🤍🤎💛

 

Co??? Zmiotlo mnie z planszy😍😍😍😍😍 Wow🔥 mega niespodzianka. Jak to zostalo super zrobione😈 ja chce na koncert🤷‍♀️

 

A Wam która wersja bardziej się podoba? 2005 czy 2020?

 

>>>Monika Miller zrobiła TO ze swoimi piersiami! Zobacz!

 

View this post on Instagram

@lodzka_orkiestra_filmowa_lof

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

fot. https://www.instagram.com/dodaqueen/

 Komentarze