Doda zgodziła się na propozycję fana! Od zawsze chciał ją…

Dody chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Piosenkarka od wielu lat jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Doda ma mnóstwo fanów, którzy czasem mają bardzo nietypowe prośby. Choćby ostatnio jeden z nich poprosił ją, by po jednym ze swoich koncertów dała mu rajstopy, w których występowała! Co na to artystka?

Doda już od dobrych kilkunastu lat występuje na polskiej scenie muzycznej! Przez lata zyskała ogromną popularność i dużą liczbę fanów, którzy jeżdżą na jej koncerty. Dorota Rabczewska wie, że fani są bardzo różni, a niektórzy mają dość zaskakujące prośby. Przykładem ostatnia propozycja mężczyzny, którzy bardzo chce dostać rajstopy swojej idolki. Stało się to przy okazji jej ostatniej głośnej akcji, w której zachęcała fanów do kupowania koszulek z hasłem „Artyści przeciw nienawiści”.

 

ZOBACZ:Doda WAŻY tylko 53 kg! Przeczytaj JAKI jest SEKRET jej szczupłej SYLWETKI?!

 

 

Jak się okazało jeden fanów wcale nie chce koszulki artystki, a zupełnie inną część garderoby. Mężczyzna jest zainteresowany znoszonymi rajstopami Rabczewskiej, w których wystąpi na jednym z najbliższych koncertów! Między nim, a artystką wywiązała się taka dyskusja!

Przekażę 1000 zł na dowolną fundację w zamian za twoje rajstopy po jakimś koncercie- zaoferował.

 

 

Okazuje się, że Dodzie pasuje taki układ!

 

 

Dogadamy się.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Doda wyznała poruszającą prawdę! Okazało się już dwa tygodnie nie…

 

 

 

źródła: plotek.pl, foto instagram.comKomentarze