Doda ZNÓW szokuje! „Będę grała PROSTYTUTKĘ, która wciąga…”

Doda i jej mąż Emil Stępień pracują nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”, który reżyseruje Maria Sadowska. O czym opowiada produkcja i kto gra w niej główną rolę?

„Dziewczyny z Dubaju”

Doda i jej mąż Emil Stępień są producentami nowego, głośnego filmu „Dziewczyny z Dubaju”, który opowiada o polskich prostytutkach na Bliskim Wschodzie. Reżyserią obrazu zajęła się Maria Sadowska.

Doda i Maria bardzo długo zastanawiały się komu powierzyć główną rolę. Ponieważ Dorota poza tym, że pięknie śpiewa, ma też talent aktorski, zaproponowano ją właśnie jej.

Mama Dody – Wanda Rabczewska – gorącą ją zachęcała do przyjęcia tej roli. Do czasu, gdy dowiedziała się, kogo jej córka miałaby dokładnie grać.

„Jakiś czas temu mieliśmy problem ze znalezieniem odtwórczyni głównej roli w filmie „Dziewczyny z Dubaju”, którego jestem producentką. Ta aktorka powinna być ładna, zgrabna, pewna siebie, rezolutna, a jednocześnie ciepła i wrażliwa. Reżyserka filmu Maria Sadowska i kilka innych osób zaczęło mnie przekonywać, że idealnie nadaję się do tej roli. Jakimś cudem centrum dowodzenia świata w Ciechanowie dowiedziało się o tym gołębiem pocztowym i odezwało: „Doroniu wierzę, że nie możesz być obojętna wobec swojego talentu aktorskiego”. Odpowiedziałam: „Mamo, będę grała prostytutkę, która wciąga koks”. Odpowiedź nadeszła szybko: „A to nie!”. Pomijając fakt, że nie chcę grać w filmie, który produkuję. Mam mnóstwo pracy, a poza tym nie chcę, żeby mi znowu zarzucono, jak przy „Pitbullu”, że robię film, aby samą siebie obsadzić” – powiedziała Doda w rozmowie z portalem Edziecko.pl.

Źródło: Edziecko.pl.

Zdjęcia: InstagramKomentarze