Dolny Śląsk: gwałcił 18-miesięczne dziecko. Matka malucha o wszystkim wiedziała?

32-letni Sebastian R. został zatrzymany w czerwcu 2018 roku. Po zebraniu dowodów prokuratura postawiła mu zarzut molestowania dziecka. Jednak co jeszcze bardziej bulwersujące w tej sprawie, wiele wskazuje na to, że matka chłopca wiedziała o zwyrodniałych praktykach swojego partnera!

Sebastian R. poznał matkę dziecka przez Internet. Po kilku tygodniach rozmów przeprowadził się do jej mieszkania w Chojnowie w województwie dolnośląskim. Kobieta pozwalała mu opiekować się swoim dzieckiem i często zostawiała je pod jego opieką.

 

ZOBACZ TEŻ: Spędzali wymarzone wakacje na rajskiej wyspie. Zmarli w tajemniczych i przerażających okolicznościach

 

Pod koniec czerwca 2018 roku lekarz badający dziecko dostrzegł niepokojące znaki świadczące o złym stanie dziecka. Mając podejrzenie molestowania seksualnego poinformował policję.

 

Mężczyźnie zarzucono, że doprowadził przemocą małoletniego do poddania się innej niż obcowanie płciowe czynności seksualnej, która wyczerpuje znamiona gwałtu

 

– poinformowała rzeczniczka prokuratury w Legnicy, Lida Tkaczyszyn.

 

Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Zarzuty usłyszała też matka dziecka, bowiem mając podejrzenia, że jej partner molestuje dziecko, pozostawiała je pod jego opieką i nie zgłosiła tego żadnej instytucji. Oskarżonemu grozi do 15 lat więzienia, kobiecie – do 5 lat pozbawienia wolności.Komentarze