DOMINIKA GWIT WYGLĄDA JAK 60-LATKA? Fani nie mieli litości…

Dominika Gwit to polska aktorka, dziennikarka, pisarka i osobowość telewizyjna. Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, m.in. w roli bankierki w spektaklu Mały Książę oraz w głównej roli w musicalu Szach i Papuga. 

 

Dominika Gwit ukończyła szkołę aktorską Lart Studio w Krakowie. Studiowała również dziennikarstwo w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie. Ogromną popularność przyniosła jej rola Kai w filmie „Galerianki”, a także angaż w serialach „Przepis na życie” czy „Singielka”.

 

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często opowiada o tym, jak minął jej dzień, wrzuca również swoje stylizacje. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała się w kwiecistej sukience. Fotografia została dodana w dniu 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

No to ruszamy w niedzielną Warszawę szukać wolontariuszy i wrzucać kaskę do puszek @fundacjawosp♥️♥️♥️ cudownej niedzieli!!! #28finałwośp – napisała za pośrednictwem Instagrama Dominika Gwit.

 

Fotografia nie spodobała się niektórym obserwującym. Zarzucili aktorce, że stylizacja bardzo ją postarza!

 

„Jejku… kobieta na zdjęciu ma 32 lata, a wygląda na 60”, 

„Bardzo poważnie pani wygląda przez ten beret”, 

„Kurczę, jak stara babulka” – pisali w komentarzach fani.

Dominika Gwit pozostawiła te opinie bez komentarza. W jednym z wywiadów przyznała, że opinie ludzi nie mają dla niego żadnego znaczenia.

Dominika Gwit

„Przede wszystkim jestem sobą. Przeszłam w życiu różne etapy i wiele lekcji. Nauczyłam się, co to znaczy kochać siebie. Mnie nie interesuje zdanie innych ludzi na temat mojego wyglądu”.

Zobacz: Krzysztof IBISZ zaszalał z Dominiką GWIT! (VIDEO)Komentarze