Donald Trump CHUDNIE NA POTĘGĘ! Co się dzieje z byłym prezydentem USA?!

Donald Trump wprost chudnie w oczach. Były prezydent Stanów Zjednoczonych traci kilogramy. Jaka jest przyczyna tak szybkiej utraty wagi?

Dieta cud?

Donald Trump zrezygnował z jedzenie fast food’ów, zażywa sportu i efekt jest wprost porunujący. Prezydent bardzo szybko traci nadprogramowe kilogramy. Były doradca prezydenta zdradza, że sylwetka Trumpa zmienia się bardzo szybko. Gdy Donald Trump zasiadał  Białym Domu ważył 111 kilogramów. Jednak to już przeszłość.

Facebook/ Donald Trump

Kuchnia całodobowa

Gdy Donald Trump był prezydentem Stanów Zjednoczonych zarzucano mu, że nie daje on dobrego i zdrowego przykładu, jeśli chodzi o zdrowy styl życia. Trump uwielbiał szybkie i niezdrowe dania. Mógłby żywić się samymi fast food’ami. I bardzo często to robił, choć miał do wyboru dania, które przygotowywali najlepsi szefowie kuchni. Jednak gardził nimi. Wolał cheesburgery. Taki sposób odżywiania sprawił, że prezydent Stanów Zjednoczonych ważył aż 111 kilogramów. Powodem szybkiego tycia Donalda Trumpa była całodobowa kuchnia w Białym Domu. Takie informacje właśnie ujawnił były doradca Trumpa, Jason Miller. Powiedział w rozmowie z GB News:

Pracowaliśmy teoretycznie 24 godziny na dobę.

Taki system pracy i tryb życia nie sprzyjał ani zdrowiu, ani zachowaniu szczupłej sylwetki. Teraz Donald Trump ma czas i ochotę, by zadbać o zdrowie, dietę, a tym samym o sylwetkę. Ta zmienia się z miesiąca na miesiąc.

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Facebook/Donald TrumpKomentarze