Donald Trump POWAŻNIE CHORY? Te filmy wywołały masę spekulacji!

Donald Trump nigdy nie miał dobrej prasy, ale ostatnie czasy są dla niego wyjątkowo ciężkie. Zamieszki na tle rasowym w USA i garść tyleż zdecydowanych, co kontrowersyjnych wypowiedzi sprawiły, że wylała się na niego fala krytyki większa niż zwykle. Jakby tego było mało, spostrzegawczy zwrócili uwagę na bardzo niepokojące symptomy, które w czasie jednego z przemówień miał prezydent. 

74-letni Donald Trump w minioną sobotę był w Nowym Jorku na wręczeniu dyplomów tamtejszej Akademii Wojskowej. Lecz to nie treść przemówienia, a zachowanie Trumpa wzbudziło największe zainteresowanie opinii publicznej. Prezydent USA nie był bowiem w stanie podnieść jedną ręką szklanki do ust! 

 

 

Widząc takie obrazki od razu pojawiły się uwagi o tym, że Donald Trump może być w słabym stanie i boryka się np. z problemami neurologicznymi. Jakby tego było mało, na kolejnym nagraniu widać, że spore problemy sprawiła mu rampa, po której miał zejść na dół. Robił to z wielkim trudem, powłócząc nogami jak dziecko.

 

 

Dr Bandy Lee, psychiatra z Uniwersytetu Yale napisał na Twitterze, że jego zdaniem takie zachowania są mocnym powodem do tego, by wykonać rezonans mózgu. Prezydenta zaatakował też Joe Biden, prawdopodobny konkurent Trumpa w najbliższych prezydenckich wyborach.

 

Donald Trump odniósł się do tych oskarżeń na swoim profilu na Twitterze. Oczywiście uważa, że jest z nim wszystko w porządku:

 

Rampa, którą schodziłem po moim przemówieniu, była bardzo długa i stroma, nie miała poręczy i, co najważniejsze, była bardzo śliska. Ostatnią rzeczą, jaką chciałem zrobić, było wywrócenie się, żeby portale fake newsowe miały używanie. Ostatnie trzy metry zbiegłem. W pędzie!Komentarze