Dorota Szelągowska pochwaliła się mieszkaniem! CO ZA LUKSUSOWE WNĘTRZA…

Dorota Szelągowska pochwaliła się mieszkaniem! Prezenterka telewizyjna w programie „Przestrzenie Szelągowskiej” pokazała jak urządziła wnętrza swojego apartamentu. Trzeba przyznać, że wyglądają one naprawdę luksusowo!

 

 

 

Dorota Szelągowska to dziennikarka i prezenterka. Karierę dziennikarską rozpoczęła w 1998, kiedy to zaangażowano ją do prowadzenia programu „Rower Błażeja”. W późniejszych latach była gospodynią programów „Dach nad gwiazdami”, „Hotelove” oraz „Domy gwiazd”.

 

 

 

Prywatnie jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. Jest współwłaścicielką firmy ManiaEvent. W przeszłości była żoną kompozytora i dyrygenta Adama Sztaby. 

 

 

W programie telewizyjnym pt. „Przestrzenie Szelągowskiej” Dorota pokazała wnętrze swojego mieszkania. 

 

Zobacz: Dlaczego matki, które przeszły in vitro mają problemy z karmieniem piersią? Winna jest…

 

 

Fani programów Doroty Szelągowskiej z pewnością mieli okazję zauważyć, że prezenterka ma słabość do koloru… szarego. Okazuje się jednak, że w jej mieszkaniu nie znajdziemy tego odcienia. Swoje gniazdko gwiazda urządziła w zupełnie innej kolorystyce.

 

 

 

W produkcji telewizyjnej „Przestrzenie Szelągowskiej” pokazała jak naprawdę wygląda jej apartament. Widzowie mieli szansę zobaczyć jak urządziła swoją kuchnię, salon, łazienkę, sypialnię oraz pokoje dzieci.

 

 

W mieszkaniu prezenterki telewizyjnej dominuje różnorodność kolorystyczna. Kuchnia ozdobiona jest w kolorze granatowym i różowym, łazienka jest zielona, gabinet biały, natomiast pokój starszego syna projektantki pomalowano na żółto-szaro-czerwono.

 

 

Projektantka posiada naprawdę luksusowy apartament. Widać, że nie boi się nietypowych połączeń. W mieszkaniu można dostrzec zarówno sztuczne kwiaty, jak i żywe. Nowoczesne akcenty wymieszane są z tymi retro.

 

 

 

Zdjęcia: Youtube, Instagram

Zobacz również: AGATA MŁYNARSKA w nowym programie „Włącz zdrowie”. Nie zgadniesz kto wystąpi w pierwszym odcinku!Komentarze