romans, seksu oralnego

Dostała udaru mózgu w czasie seksu oralnego. Wszystko przez jej partnera

Medycyna zna przeróżne przypadki, a coś takiego – o dziwo – wcale nie jest przypadkiem odosobnionym i niespotykanym. Pewna 44-letnia Brytyjka baraszkowała ze swoim partnerem. W czasie seksu oralnego straciła na moment przytomność, a potem uskarżała się na silny ból głowy.

Orgazm, do którego doprowadził kobietę partner w czasie seksu oralnego był tak silny, że na moment straciła przytomność, a jej ciało zesztywniało. Przerażony partner zawiózł ją do West Middlesex University Hospital.

 

ZOBACZ: Ma 5 lat, nie mówi i jest pół dzika. Nikt nie chciał wejść do tego mieszkania bez kombinezonu – wstrząsające odkrycie

 

Lekarze podejrzewali padaczkę, ale tomografia wykazała ślady krwi między czaszką a mózgiem. A to znak, że kobieta przeszła udar mózgu!

 

Kobieta dwa tygodnie musiała spędzić w szpitalu, ale na szczęście krwotok podpajęczynówkowy nie był duży i wróciła do pełnego zdrowia i sprawności. Lekarze tłumaczą też, że udar w wyniku orgazmu wcale nie jest zjawiskiem rzadkim.

 

W czasie seksu dochodzi w naszym organizmie do wzrostu ciśnienia krwi i tętna. Szczególnie mocno odczuwamy to w czasie szczytowania. Jeśli nasze naczynia krwionośne są słabe, to może dojść ich pęknięcia. Gdy ma to miejsce we wnętrzu czaszki, to prowadzi to do udaru.

 

Dlatego Drodzy Czytelnicy – uważajcie na siebie. Poprawienie trybu życia na nieco bardziej zdrowy na pewno zminimalizuje ryzyko takich wypadków. Bo przecież z seksu nie warto rezygnować!

 

wp.pl/ foto: pixabay


Komentarze