Dostępny NOWY PORTAL PRACY stworzony na CZASY PANDEMII! Wystarczy wpisać…

Dostępny NOWY PORTAL PRACY stworzony na CZASY PANDEMII! Wystarczy wpisać…

Powstał nowy portal pracy dla wszystkich osób, którzy utracili zajęcie w czasach pandemii jak i dla tych długotrwale bezrobotnych. Czym się wyróżnia i jaka jest jego specyfika?

Informacja o nowo powstałym serwisie pojawiła się w środę wieczorem w facebookowej grupie „Widzialna ręka Trójmiasto”.

 

Za inicjację pomysłu jest odpowiedzialny programista z Gdańska, który sam stracił wielu klientów z powodu pandemii koronawirusa. Dlatego postanowił szybko działać.

 

Koronajobs.pl – tak się nazywa portal przeznaczony dla osób, które z powodu sytuacji związanej z pandemią koronawirusa straciły zatrudnienie i szukają pracy zdalnej.

 

„W związku z tym, w jakiej sytuacji my wszyscy się znaleźliśmy, wiele osób traci pracę i przechodzi na model zdalny. Postanowiłem dorzucić od siebie małą cegiełkę, aby ratować zaistniałą sytuację (…). Osoby poszukujące pracy – rejestrujcie się i aplikujcie na oferty! Firmy – dodawajcie oferty pracy zdalnej lub potrzebnej w obecnym kryzysie!”

– napisał Paweł Iwańczuk.

 

Nad portalem pan Paweł pracował pięć dni. Jest całkowicie prosty w obsłudze i w każdej chwili mogą z niego korzystać zarówno pracodawcy, jak i osoby szukające zatrudnienia.

Mężczyzna wyjaśnił, że na pomysł stworzenia serwisu wpadł, gdy sam doświadczył problemów w związku z zaistniałą sytuacją na rynku, wywołaną pandemią COVID–19.

 

„Dużo czasu poświęciłem ostatnio na rozwinięcie własnej inicjatywy, czyli szkoły matematyki online. Niespodziewanie nadszedł kryzys ekonomiczny, jako osoba udzielająca korepetycji również zacząłem tracić klientów. Moja szkoła ucierpiała, bo nie mogłem zatrudniać ludzi, którzy uczyliby dla mnie. A ponieważ uczyłem się ostatnio technologii webowych i tworzenia stron internetowych, postanowiłem założyć taki serwis, żeby pomóc odzyskać pracę ludziom, którzy ją właśnie stracili”.

-wyjaśnił pan Paweł.

 

ZOBACZ TEŻ:Zignorowali ostrzeżenia o koronawirusie i zrobili imprezę na plaży! Straszne konsekwencje nieodpowiedzialnego zachowania!

 

W serwisie pojawiają się już pierwsze ogłoszenia. Miejmy nadzieję, że ta inicjatywa szybko stanie się popularna i przyniesie pożytek wielu ludziom.

 

 

 

Źródło: londynek.net

Źródło zdjęć: Facebook/pixabayKomentarze