Dostrzegła u brzegu rybę z LUDZKĄ TWARZĄ. Gdy jej się przyjrzała, wpadła w popłoch!

Głębiny kryją w sobie wiele różnych tajemnic. I wcale nie myślimy tu o wielkich głębiach oceanicznych czy morskich. Nawet nasze rzeki, jeziora i stawy mogą kryć w swoich wodach wiele dziwnych stworzeń. To co spostrzegła ta kobieta, wprawiło ją w prawdziwy popłoch! 

Nagranie, które prezentujemy poniżej pochodzi z Chin. Kobieta, która przechadzała się brzegiem jeziora w Kunming w prowincji Junnan spostrzegła nagle wielką rybę podpływającą do brzegu. Jeden rzut oka wystarczył, by spacerowiczka wpadła w popłoch. Wszystko przez to, że ryba miała ludzką twarz! 

 

ZOBACZ TEŻ: Koszmar w Korei Północnej – 12-letnie dzieci robią TO na ulicach

 

Nagranie wywołało wielkie poruszenie w sieci, gdyż wielu internautów uznało rybę za wyjątkowo przerażające stworzenie. Ale co istotne, nie jest to pierwsza tego typu ryba, którą obserwujemy! 

 

https://youtu.be/vKTg0gfiC50

 

W 2016 roku w mieście Wugang w prowincji Hunan w środkowych Chinach wyłowiono sporego karpia z „ludzką” twarzą. Mężczyzna, który ją złowił postanowił ostatecznie darować jej życie i zaczął trzymać ją w swoim domu.

 

W 2010 roku coś podobnego spotkało rzeźnika z Essex. Mężczyzna złowił również karpia o nietypowej „aparycji”, lecz tym razem ryba okazała się warta fortunę. Sprzedał ją za równowartość niemal 200 tysięcy złotych!

 

Na razie raczej nie poznamy tajemnicy ryby z prowincji Junnan, ale być może wkrótce ktoś zdecyduje się ją odnaleźć i złowić. Co powoduje tak nietypową mutację? Zapewne wszystkiemu winne są dziwne genetyczne mutacje.Komentarze