Tragedia 24-latki! Były chłopak odgryzł jej kawałek (…) podczas kłótni!

O tym do czego może doprowadzić chora zazdrość na własnej skórze przekonała się 24-letnia Allyson Danylko. Piękna blondynka rozstała się ze swoim chłopakiem, który nie mógł się z tym pogodzić. 30-letni Nick przyszedł na imprezę, na której była dziewczyna i wszczął karczemną awanturę. Później były chłopak rzucił się na swoją „ex” i oszpecił ją do końca życia!

Dramat rozegrał się w Toronto (Kanada). 24-letnia Allyson Danylko kilka dni wcześniej rozstał się ze swoim partnerem, z którym znała się od 3 lat. Powodem rozpadu związku była agresja mężczyzny i zazdrość o to, że sama chce lecieć do Kostaryki. Były chłopak kontrolował Allyson na każdym kroku. Śledził ją, sprawdzał telefon i Facebooka. Młoda kobieta po długim namyśle postanowiła zakończyć chory związek. 30-letni Nick nie mógł się z tym pogodzić i jeszcze częściej nękał byłą już dziewczynę. Horror rozegrał się podczas imprezy sylwestrowej w domu jej koleżanki, na którą mężczyzna wtargnął siłą. Pijany 30-latek zwyzywał Allyson, a później rzucił się na nią i odgryzł kawałek nosa!

 

ZOBACZ:Odgryzł jej nos mimo to nadal chciała z nim być! Później zrobił jej coś potwornego!

 

Nick Grewal nie miał żadnych wyrzutów sumienia po brutalnym ataku, którego się dopuścił. Mężczyzna odgryzł kawałek nosa swojej byłej partnerki, a później spuścił go w toalecie. Chirurdzy, którzy chcieli przyszyć odgryzioną część byli bezradni, ponieważ służby nie mogły jej znaleźć. Młoda kobieta musi teraz przejść bardzo poważną i kosztowną rekonstrukcję nosa. Podczas składania zeznań Allyson przyznała, że całą sytuację pamięta jak przez mgłę. Wie tylko, że partner przycisnął ją do ściany i zaczął dusić. Młoda kobieta straciła później przytomność. Dopiero w szpitalu zobaczyła co zrobił jej zwyrodniały partner. 30-latek wkrótce stanie przed sądem.

ZOBACZ TAKŻE:17-latka ODCIĘŁA JAMNIKOWI NOGI, a potem stwierdziła, że…

 

źródła: torontosun, foto instagram.com, facebook.comKomentarze