DRAMAT aktorów i fanów serialu Rodzinka.pl! Decyzja TVP rozdziera serce – aktorzy nie kryli łez

rodzinka.pl

Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. „To spadło na nas jak grom z jasnego nieba” – powiedział wprost na Instastory Adam Zdrójkowski, jeden z aktorów serialu Rodzinka.pl. Emocji nie potrafiła ukryć także Małgorzata Kożuchowska. Telewizja Polska podjęła zaskakującą decyzję w sprawie losów serialu. Nie mogą się z nią pogodzić ani aktorzy, ani wierni widzowie. 

Prawdziwą burzę wywołał post Małgorzaty Kożuchowskiej na jej profilu na Instagramie. W emocjonalnym filmie aktorka przekazała smutne informacje. Smutne tym bardziej, że przez nikogo nie spodziewane. Nawet ekipa produkująca i grająca w serialu Rodzinka.pl była zdumiona i zaskoczona. Można by wręcz pomyśleć, że jest to fakenews i głupi żart, ale filmy i posty opublikowane przez Zdrójkowskiego i Kożuchowską nie pozostawiają żadnych złudzeń…

 

Jak informują aktorzy TVP zdecydowała o zaprzestaniu produkcji serialu Rodzinka.pl. 

 

Już jutro ta dekoracja będzie rozbierana – mówi na Instagramie Małgorzata Kożuchowska – Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Przed nami nowe wyzwania, nowe projekty, ale to co się tutaj zawiązało pozostanie na długie lata.

 

Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci

– dodała aktorka na Instagramie. Pod koniec nagrania płacz nie pozwolił jej wręcz wypowiedzieć słów ostatniego pożegnania jako Natalia Boska, postać, którą odgrywała w serialu. 

 

ZOBACZ TEŻ: Robił z bezdomnych i prostytutek PRZETWORY. Historia tego mordercy budzi grozę do dziś

 

Emocji nie potrafił też ukryć Adam Zdrójkowski. Wprost powiedział, że gdy usłyszał o decyzji TVP musiał wpaść na plan i po raz ostatni obejrzeć miejsce, w którym spędził 10 lat. Aktor łamiącym się głosem podziękował za wsparcie, za wszystkie dobre chwile i za pomoc w walce z hejtem, który spadał na niego, gdy był jeszcze dzieckiem.

 

Skąd taka decyzja Telewizji Polskiej? Naprawdę trudno powiedzieć. Czy kryją się za tym motywacje związane ze spadającą oglądalnością? A może Jacek Kurski miał inne powody, by zakończyć współpracę z aktorami i ekipą Rodzinka.pl? 

 

Podejrzewamy, że najbliższe dni przyniosą nam odpowiedzi na pewne wątpliwości. Biorąc pod uwagę jak emocjonalnie zareagowali widzowie serialu i fani aktorów w nim grających, to Telewizja Publiczna będzie musiała naprawdę dobrze wyjaśnić powody takiej decyzji.

 

 Komentarze