Dramat Anny Marii Wesołowskiej. TO zaskoczyło wszystkich

Sędzia Anna Maria Wesołowska od lat prowadzi swój program w telewizji. Najpierw emitowano go w TVN, a teraz w TTV. Okazuje się, że Wesołowska nie ma powodów do radości.

Jesienią nie będzie nowych odcinków „Sędzi Anny Marii Wesołowskiej”. TTV nie informuje o powodach zaprzestania emisji. Jak podaje Press.pl, zdjęcia zawieszono w marcu ze względu na pandemię koronawirusa. Do dziś nie powrócono na plan.

Czy to oznacza, że już nigdy nie zobaczymy nowych odcinków? A może to tylko krótka przerwa? Fani z niepokojem wyczekują wiadomości w sprawie kontynuacji produkcji. Anna Maria Wesołowska zapewne też chciałaby już powrócić do pracy.

Jak piszą miłośnicy serialu na forum media2.pl:

Ja również jestem zdziwiony, dlaczego nowe odcinki nie zostaną wyemitowane od września, bardzo na to liczyłem. Skoro po pandemii zawieszono serial, to tak logicznie by wypadało, aby go odwieszono teraz. Ja sam pisałem maila do ttv, ale nie otrzymałem odpowiedzi.

Tak, zgadzam się z tym co Pan napisał, też liczyłem, że nowe odcinki SAMW będą od września.

– Ofiary domagające się wymierzenia sprawiedliwości kontra oskarżeni, których najbliższa przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Poruszające mowy końcowe, niespodziewane zwroty akcji i ona – Anna Maria Wesołowska, do której zawsze należy ostatnie słowo – czytamy w opisie produkcji.

Stacja chwali się, że to program, z którego praktyczną wiedzę o prawie czerpią miliony Polaków. Cykl ma więc wartość edukacyjną.

– Akcja programu niezmiennie toczy się na sali sądowej. W każdym odcinku widzowie mogą zapoznać się ze szczegółami rozpatrywanej sprawy, przyjrzeć się przesłuchaniom kluczowych świadków oraz wysłuchać wyroku i jego uzasadnienia – informuje TTV.

Serial zadebiutował na antenie TVN 6 marca 2006 roku.

Fot. TTVKomentarze