DRAMAT Dagmary Kaźmierskiej! Królowa życia straciła…

Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana gwiazda programu emitowanego w telewizji TTV „Królowe życia”. Celebrytka cieszy się dużą popularnością wśród fanów, którzy wręcz ubóstwiają ją. Królowa życia niestety nie zawsze miała tak dobrze jak teraz, a połowę życia straciła przez uzależnienia, z którymi zmagała się przez bardzo długi okres.

Gwiazda jaką bez wątpienia jest teraz Dagmara Kaźmierska nie zawsze była królową życia. Celebrytka coraz częściej mówi o swojej wstydliwej przeszłości, z którą postanowiła się rozliczyć. Królowa życia zdradziła ostatnio w wywiadzie dla Wirtualnej Polski z jakimi demonami musiała zmienić się w przeszłości. Było nim uzależnienie od hazardu. Kaźmierska wyznała, że kosztowało ją to dużo nerwów i straciła niemal cały ciężko wypracowany majątek. Celebrytka zdradziła, że nie zawsze była Królową, a Kopciuszkiem. Kiedy była młoda w poszukiwaniu lepszego jutra wyjechała  pracować do Niemiec.

Kaźmierska zdradziła, ze była to praca fizyczna, ponieważ zajmowała się sprzątaniem domów. Celebrytka szybko nauczyła się języka i zmieniła pracę. Później przyszło uzależnienie od hazardu, które doprowadziło ją na skraj bankructwa. „Dużo grałam. Czasem wygrywałam… Ale dużo przegrałam, nie mogę mówić ile. Później w Polsce też dużo, na maszynach. Ale mnie pociągnęły! Po trzy doby z maszyny nie schodziłam”. Później trafiła do więzienia co ostatecznie uchroniło ją przed totalnym bankructwem. „Popadłam w hazard, ale na szczęście góra czuwała i nie przepuściłam wszystkiego. Udało się z tego wyjść. Przez ten zły czas, co mnie nie było, przestałam grać”.
źródła: lelum.pl, foto: instagram.com

 Komentarze