DRAMAT Julii Wieniawy! Padły SZOKUJĄCE słowa…

Julię Wieniawę zna chyba każdy Polak. Od kilku lat jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Jak widać jednak nie zawsze w życiu było jej aż tak łatwo. Ostatnio piosenkarka i aktorka postawiła na bardzo szczere wyznanie. Zobacz co konkretnie powiedziała!

Julia Wieniawa zasłynęła dzięki roli w serialu komediowym „Rodzinka.pl.”  Pojawiła się także w programie „Taniec z Gwiazdami”, a także nagrała piosenkę wraz z teledyskiem, które odnotowały miliony wyświetleń na YouTube. Mogłoby się wydawać, że jej życie to coś pięknego. Jak się jednak okazuje nie zawsze tak było. Piosenkarka i aktorka postawiła, więc na bardzo szczere wyznanie.

W wywiadzie dla portalu Wirtualna Polska postanowiła szczerze wypowiedzieć się na temat swojego dzieciństwa. Jej zdaniem dzieciom z rozbitych rodzin nie jest łatwo.

Generalnie dzieci z rozbitych małżeństw chyba nie mają za lekko. Szczególnie, jak byłam mała, to nie było łatwe jeździć od mamy do taty, od taty do mamy, ale teraz doceniam te dwa światy, bo to są dwa zupełnie inne światy. Mimo dwóch domów, mimo rozbitej rodziny, jestem ogromną szczęściarą

-powiedziała Julia Wieniawa.

Na szczęście teraz piosenkarka może powiedzieć, że jest szczęśliwa.

Co sądzicie na temat słów Julii Wieniawy? Spodziewaliście się, że postawi na tak szczere wyznanie? Lubicie piosenkę Wieniawy?

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa NIE umiała powstrzymać łez! Wspomina…(WIDEO)Komentarze