DRAMAT Kamila Stocha. Smutne wieści przekazał Apoloniusz Tajner.

Dramatyczne informacje na temat Kamila Stocha. Szczegóły przekazał Apoloniusz Tajner.


Kamil Stoch w marcu wygrał cykl Raw Air, jednakże do dziś nie została mu wypłacona nagroda pieniężna. Do dziś nie wiadomo, czy Norwegowie zdecydują się zapłacić Stochowi.

 

– Jeśli z nagrodą za zwycięstwo w Raw Air jest jakiś problem finansowy, to po prostu to się odwlecze. To jest Norwegia, czyli kraj słynący z uczciwości, wysoko rozwinięty. FIS ma swoje formy nacisku wobec tych, którzy nie mogą, czy nie chcą wywiązać się z zobowiązań finansowych – powiedział portalowi Interia.pl szef Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner.

Nasz mistrz do dziś nie otrzymał i tak obniżonej o połowę nagrody finansowej. Zdaje się, że polski skoczek może czuć się oszukany przez Norwegów. Nie wiadomo bowiem jak zakończy się ta sprawa. Jednakże Apoloniusz Tajner jest zdania, że Kamil należną mu nagrodę powinien otrzymać. Szef PZN przyznał, że FiS ma wiele form nacisku na tych, którzy nie chcą wywiązać się ze swoich zobowiązań finansowych.

 

– O to trzeba byłoby bardziej pytać Kamila Stocha. Myślę jednak, że jeżeli tam jest jakiś problem finansowy, to po prostu się odwlecze. To jest jednak Norwegia, czyli kraj słynący raczej z uczciwości, wysoko rozwinięty. Nie sądzę, żeby miało się skończyć na tym, że Kamil tej nagrody nie otrzyma. Jestem pewien, że będzie inaczej. Zresztą FIS ma swoje formy nacisku na tych, którzy nie mogą, nie potrafią, czy nie chcą wywiązać się ze swoich zobowiązań finansowych. Jestem spokojny, że pieniądze do niego trafią – wyznał Tajner.Komentarze