Dramat Karoliny Korwin Piotrowskiej. W 48 godzin straciła…

Karolina Korwin Piotrowska jest dziennikarką Canal+, Antyradia i „Wysokich Obcasów”. Od lat słynie z odważnych wypowiedzi. Teraz podzieliła się smutną informacją. Przez poglądy straciła fanów!

– Po zaangażowaniu w sprawy praw człowieka, kwestię obrony Margot i praw LGBT, oraz po pokazaniu homofobicznego tweeta pewnego prezesa poważnej spółki oraz użyciu słowa „bojkot”, straciłam w ciągu niespełna 48 godzin ok. 500 followersow. To największy odpływ follow w historii profilu a ma on ponad 6 lat. Jest 154 tys. Reszta została. Dzięki. Jesteśmy kochającą ludzi, silną, kumatą i fajną grupą. Idziemy dalej:) 💪 – napisała na Instagramie.

Dziennikarka ma teraz 154 tys. obserwujących na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

UNICESTWIENIA Serio.

Post udostępniony przez Karolina Korwin Piotrowska (@karolinakp)

Sprawa aktywisty/aktywistki LGBT o pseudonimie Margot podgrzewa emocje. Prezes „Radia Nowy Świat” stracił pracę przez wypowiadanie się o nim jako o mężczyźnie. Po zatrzymaniu Margot przez policję zorganizowano manifestacje.

Krowin Piotrowska

Karolina Krowin Piotrowska stanęła w obronie Margot, co przypłaciła utratą fanów. Jednak jak widać, dziennikarka zbytnio się tym nie przejęła i na pewno nie zamierza zmieniać swoich poglądów.

Zobacz także: Gliński o protestach LGBT. Powołał się na Jana Pawła II

Fot. TVN, Canal+Komentarze