DRAMAT Katarzyny Dowbor! Przekazała KOSZMARNĄ wiadomość!

Wielki dramat u Katarzyny Dowbor. Musiała przekazać koszmarną wiadomość! Co się stało?

Katarzyna w Polsacie prowadzi popularny program „Nasz nowy dom”. Jest uwielbiana przez widzów i bohaterów cyklu. Niestety, teraz Kasia musiała przekazać fanom bardzo złe wiadomości.

Drodzy, niestety mam dla Was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu Nasz Nowy Dom. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę… córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani… – napisała.

Fot. Pixabay

To wielka tragedia! Dostał nowy dom i nie mógł się nim nacieszyć. Kasia i cała ekipa pogrążyli się w żałobie. Wszyscy mocno wspierają rodzinę pana Wojtka.

Takie informacje na pewno smucą, ale Kasia nie może się załamać. Nieprzerwanie pracuje nad nowymi odcinkami „Naszego nowego domu”. Wiele osób jeszcze czeka na pomoc.

Zobacz także: JEST decyzja rządu! OTWIERAJĄ SIĘ kolejne placówki!

Co na to internauci?

Kilka dni temu oglądałam powtórkę

Przykra wiadomość, dobrze że udało się stworzyć godne warunki dla rodziny🙏🙏🙏

Ojej, straszne. Czy można dziewczynom jakoś pomóc?

Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny. Pamiętam jak pan Wojtek cieszył się z remontu i jak bardzo mu ułatwił codzienne czynności. Dobrze, że spotkało go i jego rodzinę to szczęście, ze zrobiliście remont jego domu. Pani Renata i Ania na pewno będą tam bezpieczne, pomimo wszystko.

😢😢Naprawdę smutno… Chciałam napisać jeszcze Pani Kasiu, jest Pani wspaniałą, wrażliwą kobieta, jak tak pomaga Pani ludziom w potrzebie. Naprawdę potrzebujemy wokół dobrych ludzi.

Zobacz także: Andrzej Duda przyłapany na… NIE UWIERZYSZ, co miał przy sobie!

Fot. InstagramKomentarze