DRAMAT Małgorzaty Rozenek! Oszuści nie mieli litości.

Dramat Małgorzaty Rozenek-Majdan! Oszuści byli bezlitośni.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich influencerek. Na Instagramie obserwuje ją niemal półtora miliona użytkowników. Jej fanki postrzegają ją jako idealny przykład zadbanej, spełnionej zawodowo i przede wszystkim szczęśliwej kobiety. Niestety i jej życie nie jest do końca idealne.

Celebrytka chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. Publikuje sporo zdjęć z wyjazdów wraz z mężem i dziećmi, materiałów związanych z pracą, a także z domu. Gosię postanowili wykorzystać oszuści. Co wydarzyło się w życiu celebrytki? Otóż nagle została ona…

”twarzą” niebezpiecznych tabletek na odchudzanie. W sieci od kilku dni można znaleźć reklamy środków na odchudzanie z wizerunkiem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda gdy tylko dowidziała się o sprawie zareagowała błyskawicznie.

-Dostaję bardzo dużo screenów z reklamami środków na odchudzanie. Dziewczyny, to jest fejk. Już nawet nie liczę, który to już raz się wykorzystuje moje zdjęcie i dane do reklamy jakiegoś środka na odchudzanie. Nie ma takiej możliwości, żeby cokolwiek mogło wspomagać odchudzanie poza dietą i uprawianiem sportu. Nie żadne środku, tabletki czy herbaty. Dziewczyny, tylko dieta i ruch, dieta i ruch – powiedziała celebrytka.

-Kochani, po raz kolejny na Facebooku organizowane są relacje LIVE, których niby ja jestem autorką. Więc po raz kolejny was proszę, żebyście nie dali się nabrać. Ja nigdy nie organizuje transmisji nigdzie indziej niż tu, na moim Instagramie. Co więcej, ja przebywam obecnie w Meksyku, a LIVE dzięki sztuce montażu wyglądają, jakby były robione w Polsce, bo wykorzystują stare fragmenty moich nagrań – dodała Małgorzata Rozenek na InstaStory.

 Komentarze