DRAMAT Małgorzaty Rozenek! Wyznała całą PRAWDĘ…

Małgorzata Rozenek jest chyba jedną z najbardziej znanych gwiazd w całej Polsce. Media codziennie rozpisują się na temat jej życia biznesowego jak i prywatnego. Niedawno też ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz gwiazda ujawniła całą prawdę!

 

Małgorzata Rozenek od kilku lat nie znika z ust Polaków. Nie ma dnia żeby media nie rozpisywały się na jej temat. Gwiazda jest również aktywna w mediach społecznościowych w tym na Instagramie. Znana z programu „Perfekcyjna Pani Domu” wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem ogłosili niedawno, że spodziewają się dziecka.

 

Dla Małgorzaty Rozenek jest to raczej szczęśliwy czas. Mimo to niedawno gwiazda przyznała, że z powodu ciąży znacznie przytyła. Pomimo tego stara sobie jakoś z tym radzić i nie przejmuje się tym.

 

W ostatnim wywiadzie przyznała, że ostatnio jest bardzo głodna, ma wilczy apetyt no i z tego też powodu jej waga rośnie. Stara się jednak zachować dystans do siebie.

 

Ostatnio Małgorzata Rozenek  na swojego Instagrama dodała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Pod postem od razu pojawiło się wiele różnych komentarzy. Fani dopytywali się miedzy innymi o to ile przytyła w trakcie ciąży. Na odpowiedź Rozenek nie trzeba było długo czekać.

 

Ponad 20 kilogramów.

-odpowiedziała gwiazda.

 

Oglądaliście „Perfekcyjną Panią Domu”? Lubicie Małgorzatę Rozenek?

 

Źródło: pudelek.plKomentarze