Dramat Meghan Markle i księcia Harry’ego. Teraz wszystko się wydało!

Ostatnimi czasy krążyły plotki na temat kolejnej ciąży Meghan Markle, jednak nikt nie wiedział, czy są prawdziwe. W ostatnim numerze „The New York Times” pojawił się felieton napisany przez księżną Sussex, który raz na zawsze wyjaśnił tę sytuację. Nikt jednak nie spodziewał się, jak wielki dramat rozgrywał się w rodzinie księcia Harry’ego.

Żona księcia Harry’ego w poruszających słowach opisała swoje doświadczenia. Przyznała, że pogłoski na temat jej ciąży były prawdziwe, niestety okazało się, że w lipcu tego roku poroniła. Utrata dziecka musiała być okropnym przeżyciem dla pary, która z radością wyczekiwała kolejnego potomka.

W felietonie Meghan Markle opisała szczegóły swoich traumatycznych przeżyć i wyraziła swoje ubolewanie nad stratą. Książę Harry również był załamany tą smutną informacją.

Patrzyłam, jak serce mojego męża pękło, gdy próbował mnie wesprzeć i poskładać z tych roztrzaskanych kawałków

Instagram: meghanmarkle_official

Sussexowie z niecierpliwością wyczekiwali narodzin ich drugiego dziecka, dlatego ta smutna wiadomość musiała być dla nich wstrząsająca. Po raz pierwszy zostali rodzicami w 2019 roku, kiedy to na świat przyszedł Archie Harrison. Tabloidy od dłuższego czasu mówiły o kolejnej ciąży Meghan, jednak nikt nie zdawał sobie sprawy ze skali tragedii jaka ma miejsce w rodzinie Sussexów.

Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając rękę męża. Czułam wilgoć jego dłoni, całowałam jego kostki, mokre od naszych łez. Patrzyłam na zimne, białe ściany szpitala przez zaszklone oczy. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy.

– napisała Meghan Markle.

ZOBACZ TAKŻE: DRAMAT w rodzinie królewskiej! Poinformowano o ŚMIERCI…

Źródło: Onet.plKomentarze