Dramat Michała Szpaka! Zaraz po Sylwestrze…

Dla Michała Szpaka impreza sylwestrowa była bardzo udana. Na Polsacie pojawił się razem z Michałem Wiśniewskim, Sławomirem czy Miłym Panem. Ale zaraz po imprezie…

 

To już kolejna taka akcja Michała Szpaka. Popularny polski piosenkarz znów wszystkich zaszokował swoją kreacją i występem na żywo na Sylwestrze w Telewizji Polsat. Wykonując piosenkę „You are so beautiful” mężczyźni ubrali sukienki, a kobiety założyły garnitury. W internecie aż zawrzało! Zaraz po Sylwestrze wokalista przeczytał o sobie takie niemiłe rzeczy.

 

Internauci pisali: „Wykonanie okropne . Legendarny utwór został zniszczony doszczętnie. Takim utworom nie można zmieniać interpretacji tym bardziej jak się nie ma barwy mocnego głosu tylko krzykliwy”, „Aż mi niedobrze, gdy to usłyszałam. Jak można tak zeszpecić, tak piękną piosenkę!?! Okropne”, „Żenada najwyższy czas umierać w 2020. Dokąd ten świat zmierza?”

 

Pojawiały się też takie opinie: „Czy tylko ja nie lubię szpaka? Wg mnie trochę przesadza z udawaniem kobiety a głos grzecznie mówiąc nie podoba mi się Proszę, nie odbierajcie tego jako hejt tylko po prostu opinię..”, „Szpak zmusił mnie do wyłączenia you tube. Nie mogę znieść tego ufoludka…”, „Znowu nic nowego w repertuarze. Jeden stale odgrzewany przebój, covery i coraz więcej darcia mordy”, „Boże, czemu ci faceci są w sukienkach? Japede, nie mogę tego zrozumieć?  Co, że niby to w imię sztuki. Nieźle im się już w głowach po**ło”.

Lecz są i tacy, którym utwór bardzo przypadł do gustu. „Kocham Michala za jego piękne serce i dusze”, „Przepięknie. Aż mi dech zaparło. Co za głos!!!”, „Byłam w takim szoku, że nic nie pamiętam. Michał po raz kolejny pokazał, kto rządzi Polską na scenie”, „Super interpretacja !!!! Niesamowite jak nasz Szpaczek potrafi nadac utworowi innego artysty szpaczy wydzwiek, moze lawirowac po wszelakich dzwiekach I brzmi odjazdowo. Szczesliwego Nowego Roku !!!”, „Z takim wokalem już powinieneś Szpaczku zdobywać świat”.

 

ZOBACZ: Krzysztof Krawczyk PIJANY na Sylwestrze? „…spadłem z krzesła”. SZOKUJĄCE nagranie! [WIDEO]

 

A Wy jak oceniacie jego występ? Myślicie, że przejął się ogromną liczbą hejtu?

*W komentarzach zachowano oryginalną pisownię

 Komentarze