DRAMAT przed KSW 59! Przeciwnik Pudziana doznał…

Rywal Mariusza Pudzianowskiego nie wystąpi na KSW 59! Dramat „Bombardiera”

Pochodzący z Senegalu „Bombardier” nie wystąpi na gali KSW 59. Godzinę przed rozpoczęciem gali federacja poinformowała poprzez social media o dramatycznych wydarzeniach związanych z senegalskim zawodnikiem.

Popularny mistrz świata senegalskich zapasów był jednym z najbardziej interesujących zawodników zakontraktowanych na galę KSW 59. Na temat pojedynku Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim mówiło się od kilku tygodni. Niestety Bombardier doznał…

ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. Jednakże walka najsilniejszego człowieka świata dojdzie do skutku. Federacja KSW już zakontraktowała nowego przeciwnika dla Mariusza Pudzianowskiego na KSW 59.

KSW 59 : Serigne Ousmane Dia w szpitalu.

Federacja KSW zakontraktowała już nowego przeciwnika dla Mariusza Pudzianowskiego na KSW 59. Będzie nim Nikola Milanović. To mistrz polski w sambo i judo. Pochodzący z Serbii zawodnik dziś zadebiutuje w formule MMA. Milanović dotąd brał udział w zawodach judo a także sambo, w którym w 2019 roku został mistrzem Polski.

Dla Mariusza Pudzianowskiego pojedynek na KSW59 będzie 21. walką w formule MMA. Pięciokrotny najsilniejszy człowiek świata wygrał 13 z tych pojedynków, 7 przegrał a jeden (z Jamesem Thompsonem) został uznany za nieodbyty. Pudzianowski ostatni raz w klatce KSW bił się w listopadzie 2019 roku na gali KSW 51. Wówczas znokautował serbskiego zawodnika Erko Juna.

 

Komentarze