DRAMAT Viki Gabor! Ma DOŚĆ…

To jest dramat! Zwyciężczyni Eurowizji Junior postanowiła zwierzyć się innym, czego już ma dość. Domyślacie się już o co chodzi? 

 

Kariera Wiktorii Gabor znanej bardziej jako Viki Gabor nabrała tempa po wygranej w Eurowizji dla dzieci. Gabor jest teraz na ustach wszystkich i zdążyła już nawet wystąpić w duecie ze znaną piosenkarką Kayah w piosence „Ramię w Ramię.”

 

Teraz kiedy w Polsce i na świecie panuje epidemia koronawirusa odwołano wszelkie koncerty i otwarte imprezy. Viki Gabor zna biegle trzy języki: polski, angielski i niemiecki. W Niemczech mieszkała bowiem 2 lata, a w Wielkiej Brytanii 7 lat. Teraz mieszka i uczy się w Polsce.

 

W najnowszym wywiadzie piosenkarka stwierdziła, że nauka przez Internet jest dla niej nieco trudniejsza i chciałaby już wrócić do szkoły. Dodała, że ma już trochę dość nauki przez Internet, tym bardziej, że po szkole ma jeszcze zobowiązania muzyczne.

 

W Polsce dostaje się codziennie zadania domowe, a tam, w Wielkiej Brytanii, tylko raz w tygodniu. To jest bardzo dziwne, ale już się przyzwyczaiłam do tego. Jak nie dostaję zadania domowego, to czuję ulgę, bo po szkole zawsze mam coś muzycznego do zrobienia.

-zaznaczyła piosenkarka.

Stopień nauczania w Polsce też jest o wiele wyższy. W Wielkiej Brytanii było łatwiej, w Polsce jest ciężko, ale uważam, że to dobrze, bo człowiek się motywuje, aby nie dostać złej oceny.

-dodała.

 

Źródło: pomponik.pl

Foto: zrzut ekranu/YouTube

Komentarze