Dramat wydarzył się w Sylwestra! Andrzej Duda i jego żona…

Bardzo smutne chwile. Prezydent Duda i jego żona doznali ogromnej przykrości. Wszystko wydarzyło się w noc sylwestrową.

Andrzej Duda opublikował na Twitterze zdjęcie wraz z żoną. Para prezydencka złożyła w ten sposób noworoczne życzenia. Chwilę później na głowę państwa i jego małżonkę wylała się fala hejtu. Większości wyzwisk nie można zacytować.

– Chcę szczególnie podziękować tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią – powiedział prezydent w noworocznym orędziu. To jednak nie to wywołało skrajne emocje. Wszystko zaczęło się po publikacji na Twitterze.

– Drodzy TT-owicze! Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku! Niech cały upłynie w zdrowiu, spokoju i wszelkim powodzeniu. A przede wszystkim niech to będzie, dla Polski – dla Wszystkich i dla Każdego, bardzo dobry 2021 rok! Miłego wieczoru sylwestrowego – napisał  na Twitterze Andrzej Duda. Chwilę później zaczął się wylewać dramatyczny hejt.

Większość wulgarnych wpisów nie nadaje się do zacytowania. „Jesteś w tej całej historii postacią tragiczno-komiczną. Właściwie nikt nie traktuje cię poważnie, jesteś obiektem memów i kpin, twój dorobek jest właściwie żaden” – napisał  jeden z użytkowników. Z kolei inny wskazał, że Andrzej Duda „jest najgorszym prezydentem w historii”. Całe szczęście spora grupa użytkowników zareagowała pozytywnie i także złożyła życzenia noworoczne parze prezydenckiej.

 Komentarze