DRAMAT Zenka Martyniuka! Nie wygląda to za dobrze…

Zenona Martyniuka zna już chyba każdy. Okrzyknięty został królem disco, a bilety na jego koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki. Tak samo jego piosenki wraz z teledyskami mają na YouTube miliony wyświetleń. Niestety życie prywatne Martyniuka nie jest usłane różami. Nie wygląda to zbyt dobrze!

Jak informuje portal Popularne.pl sąsiedzi są zaniepokojeni życiem prywatnym Danuty i Zenka Martyniuków. Według sąsiadów ciągle kłócą się o syna, a ich małżeństwo wisi na włosku. Ponadto Zenek podobno jest zaniepokojony tym co robi jego syn.

Zenek jest załamany. Uważa, że Daniel powinien ponosić konsekwencje swoich wyborów i zacząć zachowywać się jak dorosły facet. Na tym tle dochodziło w ostatnich tygodniach do wielu kłótni z żoną, która mimo kolejnych afer, stała twardo po stronie syna. Ale nawet ona zrozumiała, że nie tędy droga. Oni w ogóle nie przejmują się reputacją i wizerunkiem, chcą tylko, żeby Daniel się uspokoił. Boją się, że sytuacja będzie eskalować i przez niego nie będą mieli kontaktu z wnuczką

-mówi dla portalu Plotek osoba rzekomo bliska rodzinie Martyniuków.

W mediach pojawiają się również zapytania czy rodzice nie chcą odciąć swojego syna od pieniędzy. To jednak okazało się nie prawdą.

To raczej nie wchodzi w grę, w końcu to ich syn. Nie pozwolą, żeby wylądował na ulicy. Poza tym, próbowali już grać tą kartą w przeszłości i pomagało to tylko na chwilę

-dodaje osoba z otoczenia Martyniuków.

Co o tym sądzicie? Myślicie, że małżeństwo Danuty i Zenona Martyniuków przetrwa?

 

Źródło: popularne.pl

 Komentarze