Dramat znanego piosenkarza! Teraz pracuje w TAKICH warunkach!

Znany piosenkarz disco polo przeżywa dramat? Zmienił pracę! Teraz musi pracować w takich warunkach! Co się stało?

Marcin Miller to znany gwiazdor disco polo. Niestety, Marcin nie może teraz grać koncertów plenerowych ani klubowych, więc nie zarabia. Musiał więc zmienić pracę! Nie zgadniesz, na co się zdecydował!

Zobacz także: Lubisz sushi? Możesz mieć DUŻE problemy!

Piosenkarz wie co to bieda, więc nawet, gdy świetnie zarabiał, zabezpieczał się finansowo. Stworzył własną markę odzieżową, a pod koniec roku kupił… koparkę!

Ten pomysł na biznes może być prawdziwą żyłą złota!

Fot. Pixabay

– Kupiłem koparkę, zatem budowlanka już idzie… Rozpoczynam wynajem sprzętu remontowo-budowlanego itp. Wiedziałem, że z muzyki kiedyś może być ciężko wyżyć, więc zaczęliśmy z żoną inwestować w inne sprawy. Teraz wielu artystom, a także i mnie, ucięło się. Na szczęście zawsze byłem zapobiegawczy, więc nie narzekam – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

Piosenkarz ma też sporo odłożone. Nie boi się biedy! Spokojnie przeżyje, nawet jeśli w przyszłym roku nie zagra koncertów! Taka postawa zasługuje na pochwałę. Marcin nie narzeka, bierze się do działania, a przede wszystkim jest oszczędny!

Do tego dochodzi stały zysk z ZAiKS-u.

– Jest z czego żyć. Zapracowałem sobie na to, że teraz takie stowarzyszenie jak ZAiKS, którego jestem członkiem, co jakiś czas wypłaca mi całkiem w porządku tantiemy – dodał.

Zobacz także: TA karta zapewni Ci SPORE oszczędności! Jak ją otrzymać?

Fot. Pixabay

Źródło: se.plKomentarze