DRAMATYCZNA seria w Złotych Tarasach! W ciągu tygodnia zginęły 2 osoby!

W warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy rozegrał się w ostatnim czasie prawdziwy dramat. A nawet nie jeden, tylko dwa. W ciągu zaledwie tygodnia śmierć w galerii poniosły aż dwie osoby. Jak do tego doszło?

Czarna seria w Złotych Tarasach

W warszawskiej galerii handlowej Złote Tarasy, miały ostatnio miejsce tragiczne wydarzenia. W ciągu niespełna tygodnia zginęły w niej aż dwie osoby. Takiej sytuacji jeszcze nigdy w tym miejscu nie było. Jak doszło do tego tragicznego splotu wydarzeń?

Spadł z ostatniego piętra

Pierwsza tragedia rozegrała się wieczorem 28 października. Znajdując się na ostatnim piętrze galerii około 40-letni mężczyzna, spadł na poziom minus 1, znajdujący się ok 12 metrów niżej. Jak doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku? Sprawę bada prokuratura. Jedną z wersji wydarzeń jest możliwość popełnienia przez mężczyznę samobójstwa.

Popełniła samobójstwo

Kolejne tragiczne wydarzenie rozegrało się pięć dni później, we wtorek około godziny 14:30. W Złotych Tarasach zginęła wtedy około 40-letnia kobieta. Wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo, co wyraźnie widać na nagraniach z monitoringu.

Młoda kobieta w wieku około 40 lat spadła z czwartego piętra na poziom minus jeden. Trwa ustalanie jej tożsamości – poinformował „Fakt” podinsp. Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji Warszawa I (Śródmieście).

Dziennikarze „Faktu” skontaktowali się z dyrekcją CH Złote Tarasy, aby zapytać ją, czy zamierza wzmocnić zabezpieczenia w całej galerii.

W związku ze zdarzeniami na terenie CH Złote Tarasy z dnia 28 października br. oraz 2 listopada br. informujemy, że barierki oraz ruchome schody w CH Złote Tarasy spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym oraz wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego – przekazała dyrekcja.

Oboje popełnili samobójstwo?

Wstępne ustalenia wskazują, że osoby zmarłe w ww. dniach, targnęły się na własne życie. Policja oraz Prokuratura nadal prowadzą czynności w tych sprawach. Wszelkie pytania dotyczące przyczyn wydarzeń oraz postępów w obu śledztwach prosimy kierować do wymienionych organów – poinformowano redakcję.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: PixabayKomentarze