DRAMATYCZNE informacje! Czy to KONIEC Świata według Kiepskich?!

Fani serialu „Świat według Kiepskich” muszą przygotować się na duże zmiany. Nadal ważą się losy głównej obsady i wciąż nie wiadomo kogo zobaczymy, a kto zniknie z produkcji na dobre. Wszystko na to wskazuje, że rewolucja będzie ogromna, a zmieni się niemal wszystko!

Serial „Świat według Kiepskich” już od 20 lat gości na ekranach naszych telewizorów. Widzowie zdążyli przyzwyczaić się i zżyć, z głównymi bohaterami i wielu z nich nie wyobraża sobie serialu bez ulubionych aktorów. Jeżeli ogromne zmiany, które zapowiadano już jakiś czas temu wejdą w życie wielu fanów może być bardzo niezadowolonych. Mało kto jest przygotowany na to, że serial będzie miał nowego reżysera i prawdopodobnie obsadę! Póki co nie wiadomo jak potoczą się losy głównych bohaterów Ferdka (Andrzej Grabowski) i Halinki Kiepskich  (Marzena Kipiel-Sztuka) i kto ewentualnie może ich zastąpić.

 

ZOBACZ:SMUTNA wiadomość z planu serialu „Świat Według KIEPSKICH”! Nie żyje…

 

Twórcy serialu musieli zacząć reagować, ponieważ z roku na rok oglądalność „Kiepskich” leci na łeb, na szyję. W „wiosennej” ramówce Polsatu średnia liczba widzów przed telewizorami wynosiła tylko 1,19 milionów. Były to więc smutne, okrągłe 20 urodziny dla osób związanych z wielkim hitem sprzed lat. Serial, który przez kilka sezonów kręcono we wrocławskiej kamienicy ( w tym mieście rozgrywa się akcja serialu), ze względu na skargi mieszkających tam osób,  po jakimś został  przeniesiony do hali w podwrocławskich Bielanach. Fani produkcji z niepokojem czekają na najnowsze wieści na temat dalszych losów serialu. O tym czy nadal zobaczymy w nim swoich ulubionych aktorów dowiemy się wkrótce.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Nie zgadniesz, kim jest TEŚĆ Pawła Domagały. Gra KULTOWĄ POSTAĆ w znanym serialu!

 

 

źródła: swiatseriali.interia.pl, foto youtube.com

 

.

 

 

 

 



Komentarze