Dramatyczne sceny w centralnej POLSCE! Pacjenci z tego SZPITALA trafili do…

Jeden z oddziałów szpitala w centralnej Polsce musiał zostać pilnie przeniesiony! Rozegrały się tam dramatyczne sceny.

Ognisko epidemii pojawiło się w kolejnym szpitalu w Wielkopolsce. Zakażeni koronawirusem to schorowani i starsi pacjenci oddziału paliatywnego.

 

Karetki kursowały tam całą noc z poniedziałku na wtorek, a u 30 pacjentów ujawniono pozytywne wyniki na COVID-19. Dotyczy to zarówno pacjentów, jak i pracowników placówki. Taka ilość osób stała sie zagrożeniem dla całego szpitala. Podjęto niezwłoczną decyzję o przeniesieniu pacjentów.

 

Według medialnych doniesień jeden z odziałów w szpitalu w Pleszewskim Centrum Medycznym został pilnie ewakuowany i musiał zostać przeniesiony do innego szpitalu w kraju. Wiadomości z miejsca zdarzenia, przekazują, że wciąż trwa ewakuacja pacjentów, u których wykryto zarażenie COVID-19.

 

Obecnie oddział paliatywny oraz zakład opiekuńczo-lecznicy w Pleszewie zostały zamknięte. Zarażeni koronawirusem wciąż są transportowani do innych szpitali zakaźnych na terenie kraju.

 

„Oddział paliatywny oraz zakład opiekuńczo-lecznicy w Pleszewie zostały zamknięte. U 23 pacjentów i 6 pracowników wykryto koronawirusa. Chorzy są transportowani do szpitali zakaźnych. Pacjenci są transportowani do szpitala zakaźnego w Poznaniu, a zakażony personel medyczny został poddany kwarantannie”.

– przekazał rzecznik prasowy szpitala, Ireneusz Praczyk.

 

ZOBACZ TEŻ:Odwołali mu maraton! Niesamowite, gdzie pokonał 42 km biegu! [VIDEO]

 

Rzecznik prasowy szpitala przekazał, że na oddziale paliatywnym w Pleszewskim Centrum Medycznym pozostało jeszcze sześciu pacjentów, którzy nie są zarażeni COVID-19.

Pacjenci przebywają pod opieką medyczną z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

 

ZOBACZ TEŻ:W trakcie porodu z jej pleców ZACZĘŁY WYCHODZIĆ… (ZOBACZ FOTO!)

 

 

Źródło:pikio.pl/pixabayKomentarze