Dramatyczne wieści na temat Zbigniewa Zamachowskiego! Fani DRŻĄ z niepokoju!

Dotarły do nas dramatyczne wieści na temat Zbigniewa Zamachowskiego! Nie jest dobrze! Fani drżą z niepokoju! Co tam się dzieje?

Monika i Zbigniew Zamachowscy musieli się rozdzielić! Stan aktora jest poważny! Zamieszkał osobno! To naprawdę niepokojące informacje!

Zobacz także: Żona Janka Klimenta wreszcie TO powiedziała! Fanom pociekły ŁZY!

Zbigniew ma… koronawirusa! Niestety, ta choroba dopadała nawet jego. Jak się czuje? Co mu dolega? Kto się nim opiekuje? Czy może liczyć na odpowiednie leki? Jakie są najnowsze informacje na temat jego zdrowia?

Stan Zbyszka jest poważny! Ma 39 stopni gorączki! Na szczęście lekarze uznali, że Zbigniew nie wymaga hospitalizacji! Dzięki temu mógł zaszyć się w kawalerce, która na co dzień służy mu za biuro. Tam ma ciszę i spokój.

Fot. Pixabay

Ukochana żona stara się pomagać mężowi. Codziennie przywozi mu obiadki, które zostawia pod drzwiami. Niestety nie może wejść do środka. To naprawdę bolesne. Monika jednak na pewno wie, że tak trzeba. Nie może się przecież zarazić.

– Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia – powiedziała Monika w rozmowie z „Super Expressem”.

Miejmy nadzieję, że Zbyszek szybko wyzdrowieje. Ma mocny organizm, więc powinien dojść do zdrowia. A dzięki tak kochającej żonie nastąpi to zapewne bardzo szybko!

Zobacz także: Marieta Żukowska podjęła decyzję! To naprawdę WAŻNY krok!

Źródło: se.pl

Fot. screen YTKomentarze