DRAMATYCZNE wyznanie Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Jest POWAŻNIE chora!

Marta Żmuda Trzebiatowska zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. Aktorka cierpi na poważną chorobę, na którą choruje coraz więcej osób. Niestety, to…

Marta Żmuda Trzebiatowska ujawniła prawdę na temat stanu swojego zdrowia. Aktorka zdradziła, że choruje na chorobę Hashimoto, czyli przewlekłe zapalenie tarczycy o podłożu autoimmunologicznym.

Od lat borykam się z chorobą, która czasami uprzykrza mi życie. Chyba pierwszy raz dzielę się tym z wami, bo wiem, że dotyczy to wielu z was. Jednym z objawów jest pogarszający się stan skóry przez zachwianą gospodarkę hormonalną, niedobory antyoksydantów oraz obniżoną odporność. Hashimoto, bo o tej podstępnej chorobie mowa, to moja codzienność – wyznała na Instagramie.

Gwiazda dodała, że ma ogromne problemy ze skórą, która przypomina papierek lakmusowy.

W okresach, kiedy dużo pracuję, mało śpię i nie pilnuję tego, co jem, zawsze w pierwszej kolejności cierpi moja skóra, która jest papierkiem lakmusowym w moich zmaganiach z Hashimoto – zdradziła aktorka.

Trzebiatowska nie jest jedyną znaną osobą, która zmaga się z tą przypadłością. Walczą z nią również: Maffashion, Kayah, Karolina Szostak, Joanna Krupa, Julia Wieniawa, Kinga Rusin, Anna Kalczyńska i Małgorzata Kożuchowska.

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram/MartaŻmudaTrzebiatowskaKomentarze