DRAMATYCZNY wpis Marzeny Rogalskiej! Chodzi o STRASZNĄ chorobę!

Marzena Rogalska niedawno odeszła z TVP. Teraz opublikowała na Instagramie dramatyczny wpis. Chodzi o straszną chorobę!

Marzena ma gorszą passę. Ciągle dzieje się coś złego. Najpierw odejście z TVP, a teraz… choroba. Wpis prezenterki jest bardzo mocny! Co napisała?

Ostrzegamy, oświadczenie Marzeny jest bardzo emocjonalne!

– Próbuję napisać ten post od południa i nie mogę. Co zacznę, przerywam, bo ryczę… Ta para piesków na zdjęciach to Romeo i Julia. Kiedyś współprowadząc z „Warszawski Dzień Zwierząt” zobaczyłam ich i się zakochałam, przepadłam. Obiecałam, że nie spocznę dopóki nie będą miały domu pełnego miłości. Zaoferowałam więc swoją pomoc wolontariuszkom zajmującym się seniorkami w Schronisku na Paluchu. O Jezuuuu! Jaka to była trudna misja, raz, że seniorki, dwa, że adopcja w dwupaku, ponieważ o rozdzieleniu Romka i Julci nie mogło być mowy. Wiedzieliśmy, że pękłyby im serca. Śmialiśmy się, że są ze sobą tak bardzo związani, że synchronizują się nawet przy sikaniu 😁 Miesiące mijały, trzy razy zapraszałam ich do programu i cisza… No, w sumie nie do końca, bo stali się najsławniejszą parą na Paluchu! ❤️ Aż wreszcie znalazł się dom dla Romka (10 lat) i Julci (8 lat) – byliśmy wszyscy przeszczęśliwi!!! Para młodych ludzi zaadoptowała parę seniorków❤️ Dostawaliśmy foty naszych pupili… O! Są na wakacjach nad morzem! O! Jest integracja z kotami! O! Ile w nich spokoju i miłości, cieszyliśmy się😁 Kilka dni temu Julcia trafiła do szpitala, poczuła się gorzej, wysoki poziom białych krwinek, stan zapalny, woda w płucach… Niech walczy, kibicowałyśmy, ma o co, tyle czekała z Romkiem w schronisku, zresztą za chwilę przeprowadzają się do większego mieszkania z ogródkiem! Romuś wył z rozpaczy pod nieobecność Julci, która wreszcie wczoraj wróciła do domu. Słabiutka…bezradna, jak to często bywa w chorobie. Czekaliśmy jeszcze na wyniki kolejnych badań.

A dzisiaj… dzisiaj o 11.39 dostałam sms: Marzenka, Julcia została przed chwilą uśpiona. Agresywna białaczka… To niesprawiedliwe, nie minął nawet rok, odkąd Romek i Julcia mają normalny dom… Minęło zaledwie 8 miesięcy! 😭😭😭 Siostra mnie pociesza, że należy docenić i to. Doceniam. Ale po co to wszystko piszę?… Jeśli przyjdzie Wam do głowy adopcja zwierzaka, błagam, pomyślcie najpierw o seniorach, to jest super towarzystwo, które ma dużo do zaoferowania człowiekowi. Przekochane. Mądre. I proszę, trzymajcie razem ze mną kciuki za Romka, który stracił dzisiaj miłość swojego życia… – czytamy.

Marzenie, jako miłośniczce psów na pewno jest ciężko! To wstrząsające wieści! Łzy same cisną się do oczu! Na szczęście prezenterka nie załamuje się. Dalej działa, aby pomagać innym zwierzakom. Taka postawa jest godna podziwu.

Fani Marzeny oczywiście otoczyli ją wsparciem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Co na to internauci?

Przytulam Romcia mocno, mocno ♥️♥️ i Ciebie, psi Aniele ♥️♥️

Ja bardzo bym chciała adoptować pieski seniorów, ale ja tak przeżywam odejście psa, że nie wiem czy dałabym radę nerwowo 😢 straciłam już jednego psa to masakra jakaś była…

Bardzo smutna historia😢, ale jakże prawdziwa. Pani Marzeno zrobiła Pani super akcje, z taka „romantyczna parą” ❤️

💔 No i się zryczałam 😒 przytulam Pani Marzenko 😘

Ja adoptowałam siostry ze schroniska, były nie rozłączne, gdy jedna umarła, strasznie martwiliśmy się o druga, a ta przeżyła jeszcze kilka pięknych lat 😍 myślę o Romku

Popłakałam się czytając tą historię, nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt, a w szczególności kocich futerek😍

😢😢😢 dobrze że zdążyła zaznać miłości, ale… serce płacze 😭

Fot. Instagram

Zobacz także: Ciężarna Agnieszka Włodarczyk ZASKOCZYŁA wszystkich! Postanowiła…

Jedno jest pewne. Marzena ma wielkie serce!

Fot. InstagramKomentarze