DRAMATYCZNY wpis Moniki Mrozowskiej! „Coś złego, smutnego, strasznego, dołującego”

W sieci pojawił się dramatyczny wpis Moniki Mrozowskiej! „Coś złego, smutnego, strasznego, dołującego” – napisała.

Monika właśnie urodziła czwarte dziecko. Okazuje się, że nie jest tak różowo, jak wszyscy myślą. Co się stało?

– To nie jest wcale tak, że w moim życiu nie dzieje się nic złego, smutnego, strasznego, dołującego… Dzieje się… Ale to ode mnie zależy, czy zacznę wpadać w tę czarną dziurę przygnębienia, nakręcać się, karmić żalem, czy KAŻDEGO DNIA będę chwytać się (czasami desperacko) tych momentów, które są dobre… Z doświadczenia wiem, że niestety między poczuciem totalnego SZCZĘŚCIA, a totalnego BAGNA jest baaaaardzo cieniutka granica. Bardzo. Wystarczy, że wydarzy się coś, na co totalnie nie byliśmy przygotowani. Coś, co wyrzuci nas daleko na out wymoszczonej strefy komfortu… Niektórzy nie mają wtedy siły, żeby do niej wrócić. A mnie dają kopa w tyłek takie obrazki… i cały album podobnych, zapisanych na twardym dysku… Dobrej niedzieli moi drodzy! Ja z młodym przy cycku, wracam do czytania… – napisała.

Wygląda więc na to, że życie młodej mamy nie jest takie proste. Monika jednak daje radę. Ma silne wsparcie ze strony swoich bliskich.

Może również liczyć na swoich fanów.

Zobacz także: SZOK we Wrocławiu. Poszła do parku i straciła…

Co na to internauci?

Klimacik❤️ ściskam was

Tak! 💪🏻

❤️Dokładnie tak jest 👏😍😍

Super podejście 👏 staram się tego uczyć 😍

Moja codzienność z trójką bywa rożna 🤷🏼‍♀️ przy czym to, że najstarszy jest w spektrum autyzmu, jakoś nie ułatwia 😂 ale cieszymy się, bo jesteśmy zdrowi i mamy siebie 💙💙💙💪🏻 wiadomo są gorsze dni i chwile, ale my bierzemy z życia garściami 💙

Fot. Instagram

Monika jest mamą na cały etat i dodatkowo influencerką. Jak znajduje na to wszystko czas?

Zobacz także: To ON zastąpi Artura Orzecha na Eurowizji?! TO DUŻE zaskoczenie!

Fot. InstagramKomentarze